Пишемо на замовлення магістерські, докторські та кандидатські дисертації на англійській мові Допоможемо написати автореферат до дисертації або наукову статтю.

Last Updated on

Пишемо дисертації на замовлення англійською мовою в Україні

Купити дисертацію магістра або замовте кандидатську дисертацїю, докторську дисертацю, магістерську дисертацію в Україні, Росії, Білоруссії “під ключ”. Наш досвід написання дисертацій – 18 років.  

Замовити написання магістерської, докторської або кандидатської дисертації в агентстві Студік.

Замовити опір матеріалів рішення задач

Орієнтовна ціна написання докторських і кандидатських дисертацій на замовлення.       

1) Підбір та обґрунтування тематики дисертації для затвердження – 500 доларів; 
– 1 розділ дисертації – оглядова + підбір і аналіз джерел – 1200 доларів; 
– 2 розділ дисертації – аналітична – 2000 доларів; 
– 3 розділ дисертації + висновки – дослідницька, розробка методик і програм, і власне обгрунтування наукової новизни і об’єктивності предмета захисту – 2500 доларів 
При готовності матеріалів кожного розділу і згоди керівника пишемо 2-3 статті за матеріалами глави по 100 доларів за статтю. 
2) Термін виконання – 3 роки 
3) Якщо Ви з самого початку не готові платити такі суми, то не варто навіть починати.

Магістерські дисертації на замовлення від 6000 грн

Дисертація магістра – це така випускна кваліфікаційна робота (ВКР) дослідницького характеру студентів, які закінчують навчання в магістратурі.

Написання магістерської дисертації на англійській мові дає можливість студенту продемонструвати отримані знання і показати готовність до педагогічної діяльності. Якщо за результатами захисту випускник отримує високу оцінку, то студенту присуджують академічний ступінь магістра.

Якщо ви замовите у нас магістерську дисертацію, то ми гарантуємо, що ВКР буде відповідати вимогам до плагіату та наукової новизни, а також мати академічну і практичну значимість. Ми запропонуємо цікаву концепцію вирішення виявленої проблеми, яка буде аргументована актуальними даними і документально підтвердженими фактами.

Обіцяємо, що стиль викладу буде відповідати нормам наукової мови і специфіки напрямку дослідження.

Замовити опір матеріалів рішення задач

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.