ДОПОМОГА СТУДЕНТАМ — НАПИСАННЯ РОЗРАХУНОВО-ГРАФІЧНИХ РОБОТ НА ЗАМОВЛЕННЯ
Докладніше

Замовити РГЗ

ДОПОМОГА ШКОЛЯРАМ ТА СТУДЕНТАМ — НАПИСАННЯ ДОМАШНІХ РОБОТ НА ЗАМОВЛЕННЯ
Докладніше

Замовити домашню роботу

ДОПОМОГА СТУДЕНТАМ — НАПИСАННЯ ЗВІТІВ З ПРАКТИКИ НА ЗАМОВЛЕННЯ
Докладніше

Замовити звіт з практики

✍Термінова допомога студентам у написанні робіт

Цілодобова підтримка 24/7

Якщо у вас виникли питання з приводу вашого завдання, їх можна задавати в будь-який зручний для вас час.

Контроль якості послуг

Перевірка якості виконаних авторами студентських робіт здійснюється щодня кількома фахівцями.

Безкоштовні коригування

У разі повернення викладачем, ми безкоштовно доопрацьовуємо ваше завдання.

Послуги з написання домашніх завдань для студентів

Цукровий діабет

Замовити курсову роботу на тему “Цукровий діабет”

Есе англійською

Есе англійською мовою на замовлення Виконуємо есе англійською (Essay), українською та російською мовами. Essay (Есе) в англійській мові – це короткий твір-оповідання, в якому висловлюємо точку зору на певну тему. Формальний стиль оповіді – одна з особливостей англійського есе, що відрізняє його від творів на вільну тему, до яких ми звикли в українській мові. Популярні теми російською та українською мовами: Есе на тему Що робить мене щасливим; Есе на тему Глобалізація; Есе на тему Насильство; Есе на тему Що таке…

Как быстро отконвертировать PDF в Word

Як зробити з пдф ворд онлайн?

Як перевести файл з pdf формату в Word (DOCX) і назад? Ну що, виникла ситуація коли вам необхідно терміново перевести один документ в PDF форматі в інший DOC або DOCХ? Чому так роблять? Припустимо, в текстовому документі формату пдф вам знадобилося щось змінити або науковий керівник хоче від вас отримати завдання саме в цьому форматі, терміни підтискають, і потрібно робити все швидко. Як же бути в цій ситуації? Якщо ви скопіюєте текст з pdf файлу в вордовскій документ – це…

Допомога студентам у навчанні: замов наукову роботу у нас і спи спокійно!
Як ми працюємо?

Зробимо якісно

Якісні навчальні роботи на замовлення У нас висока якість студентських робіт. Виконання навчальних завдань для студентів на замовлення нашими фахівцями – це, перш за все, індивідуальний підхід, грамотне розкриття теми завдання, правильне оформлення, підготовка до іспитів. При необхідності в кейси вносяться корективи в найкоротші терміни. Всі завдання студентів перед відправкою замовнику перевіряються на унікальність і відповідно до методичних вказівок.

Зробимо вчасно

Напишемо точно в строк курсову, контрольну або реферат Точне дотримання термінів написання студентських робіт. Наші автора пишуть не тільки якісно, ​​але і швидко. Більшость учнів індивідуальні завдання потрібно здавати терміново, як кажуть в побуті, “здати навчальну роботу потрібно було вчора”. І якщо ви купуєте проект на певний час, то будьте впевнені, що саме в цей час ваше завдання буде зроблено.

Надамо гарантію

На всі студентські роботи надається гарантія 14 днів. Навчальні роботи виконують висококваліфіковані фахівці: доктори наук, викладачі, аспіранти та інші наукові співробітники. У разі, якщо ваш науковий керівник загорнув завдання, у нас є можливість зробити безкоштовне коригування, заміну автора або повернення грошей в повному обсязі.  

Відгуки

Замовляв на studik.kiev.ua курсову – сподобалося все: і як зі мною спілкувалися менеджери, і просте оформлення замовлення, і оплата частинами. Курсова була зроблена досить швидко. Єдине, що трішки замутило – це внесення поправок. Але всі доопрацювання мені зробили безкоштовно, що не могло мене не порадувати. Якщо ви шукаєте відповідальних виконавців, які виконають роботу якісно та недорого, то ця компанія – найкращий варіант. Одним словом – раджу всім!

София Андерсон

Едуард Бєліков

Робила замовлення на 2 курсові – 1 курсова для себе, друга для мого хлопця. Спочатку я засумнівалася в надійності компанії Студік. Свої страхи відкрила менеджеру. Благо, дівчинка зуміла розвіяти мої сумніви, сказавши, що це нормально для перворазніков підозрювати виконавців у можливому шахрайстві. Щоб я не так турбувалася, менеджер поклопотала, щоб я оплачувала поетапно, у міру виконання курсових. Термін на виконання робіт був досить великий – до трьох тижнів, але обидва проекти мені підготували за 2 тижні. Було кілька помилок, які виявив викладач, але їх дуже швидко усунули, після чого і я, і мій молодий чоловік захистили курсові.

София Андерсон

Софія Андерсон

Вчуся на заочному, тому я не вимогливий до замовлень, але все-одно залишу відгук. Я замовляв курсову по праву, результат вийшов хорошого рівня, робота без проблем пройшла здачу, мені поставили “добре”. Неприємностей з якістю практично не було, було 3 правки, які стосувалися цитат, все поправили.

София Андерсон

Давид Бордій

Зустрічайте нашу команду.
Елизавета Короленко

Віктор Терентьєв

Елизавета Короленко

Ольга Васнецова

Елизавета Короленко

Марк Висоцький

Елизавета Короленко

Єлизавета Короленко

Допомога студентам в навчанні

Працюємо з усіма містами України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Луцьк.

Графік роботи
З 10-00 до 22-00 з ПН по ПТ,
З 10-00 до 16-00 СБ
Неділя - вихідний
А якщо серйозно - сайт працює до останнього відвідувача!!!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.