Антиплагіат.

Програма антиплагіат. Як підвищити унікальність тексту?

Агентство Студік допоможе домогтися потрібного відсотка “унікальності” в трьох найбільш популярних сервісах перевірок, таких як E-TXT, Антиплагіат, Антіплагіат.ВУЗ.

  • антиплагіат http://www.antiplagiat.ru/
  • Е-ТХТ http://www.etxt.ru/
  • антиплагіат вуз http://rea.antiplagiat.ru/index.aspx

Замовити опір матеріалів рішення задач

Переваги та відмінності від інших сервісів

Перевага нашого сервісу від інших існуючих систем полягає в тому, що наша програма відійшла від всіх застарілих прийомів обману Антиплагіат таких як: заміна букв, невидимий текст, заміна символів на іноземні мови.

Природно, що добре мотивований програміст, що розбирається в технології VBA, зможе розібратися яка принцип був застосований нами при підвищенні унікальності тексту.

Ризик є завжди, так як 100% гарантії не зможе дати ніхто, навіть якщо підійти до цього питання теоретично. Але, як показує досвід роботи, такі випадки відбувається дуже рідко.

Застосовувані нами технології залишають початковий текст без змін. У такому вигляді роботу не потрібно вичитувати і перевіряти ще раз – цей текст можна відразу ж відправити на перевірку викладачеві.

Вордовскій документ абсолютно безпечний: MS Word не запитав ніяких спеціальних надбудов і ваш комп’ютер буде працювати в звичайному режимі без гальм.

Також хочемо вам сказати, що ми впоралися з новою версією Е-ТХТ: тепер все нові документи мають правильний відсоток унікальності. Це досить надійний і дуже популярний сервіс для боротьби з системою «Антиплагіат».

Як замовити підвищення унікальності тексту?

Якщо Вам необхідно отримати текст з певним відсотком унікальності, звертайтеся в наше агентство студіків. Для цього достатньо вислати нам завдання на електронну пошту info@www.studik.kiev.ua і вказати відсоток унікальності, який вам необхідний.

Ціна – 15 грн за 1 стор. Тексту формату A4, 14 шрифт, Times New Roman

Замовити опір матеріалів рішення задач