Допомога студентам з аналітичної хімії: рішення задач, контрольні та лабораторні на замовлення

Аналітичну хімію відносять до основної частини загальної хімії. Цей розділ хімічної науки вивчає методи хімічних аналізів для визначення хімічного складу речовини і його структури. Існування аналітичної хімії почалося з формування загальної хімії в цілому. Але, стрімкий розвиток всієї хімії привело до формування самостійного розділу хімічної науки з важливими теоретичними завданнями.

В основі аналітичної хімії лежить хімічний аналіз. Залежно від заданих завдань виділяють кількісний і якісний аналіз. Кількісний аналіз визначає зміст і концентрацію хімічної речовини в досліджуваному зразку. Якісний аналіз визначає склад досліджуваного зразка. Також ця наука визначає:

  • Причини виникнення хвороб;
  • Якість сировини і готової продукції;
  • Визначає параметри нових методик хімічного аналізу;
  • Визначає забруднення навколишнього середовища.

Аналітична хімія принесла велику теоретичну цінність для суспільства. Її методи застосовують в медичній, екологічній, нафтопереробній, металургійній, гірничодобувної сферах, біотехнологіях, сільському господарстві. Було розроблено безліч методів аналітичної хімії, з яких основними є: полярографія, органічний мікроаналіз, фотоелектронна спектроскопія, хроматографічний аналіз.

Вивчення аналітичної хімії для майбутнього хіміка-технолога дуже важливо. Її вивчають студенти хімічних і хіміко-технологічних спеціальностей. Знання даної дисципліни створюють основу теоретичної бази для подальшого вивчення профілюючих дисциплін. В процесі навчання студенти розробляють аналітичні методи хімічного аналізу, вивчають теорію і загальні питання аналізу, вирішують різні завдання хімічного аналізу.

Кваліфіковане агентство допомоги студентам «Студік» пропонує свої послуги з написання рефератів, дипломних, курсових робіт, підготовки презентацій, вирішенні задач по аналітичній хімії на замовлення. У нас ви можете замовити будь-яку студентську роботу на англійській мові. Ваш звіт з практики, науково-дослідницька робота або дисертація буде написана тільки з актуальних джерел і містити в собі чітко сформульовані завдання з докладним рішенням практичної частини. При замовленні у нас необхідного завдання ви заощадите свій час і отримаєте відмінно виконану навчальну роботу.

Замовити опір матеріалів рішення задач