Аналіз фінансового стану підприємства

Зміст:

АНАЛІЗ ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПІДПРИЄМСТВА: КЛАСИФІКАЦІЯ ЦІЛЕЙ

ГОРИЗОНТАЛЬНИЙ І ВЕРТИКАЛЬНИЙ АНАЛІЗ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ

ДОПОМОГА СТУДЕНТАМ: ДЕ ЗАМОВИТИ СТУДЕНТСЬКІ РОБОТИ?

АНАЛІЗ ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПІДПРИЄМСТВА: КЛАСИФІКАЦІЯ ЦІЛЕЙ

Управління організацією будується на розумінні того, в якому стані знаходиться компанія. Цю інформацію отримують при оцінці фінансового стану підприємства. Від цього залежить набір показників, які використовуються для моніторингу фінансової ситуації, які характеризують той чи інший аспект фінансово-господарської діяльності компанії.

Цілі фінансового аналізу можна класифікувати наступним чином:

  • Виявлення змін показників фінансового стану компанії;
  • Визначення тенденцій зміни фінансового стану організації.
  • Визначення факторів, які впливають на фінансовий стан підприємства;
  • Оцінка кількісних і якісних змін фінансового стану організації;
  • Оцінка фінансового становища на конкретну дату;

У курсових і дипломних роботах для оцінки фінансового стану підприємства використовують так званий вертикальний і горизонтальний аналіз фінансової звітності.

ГОРИЗОНТАЛЬНИЙ І ВЕРТИКАЛЬНИЙ АНАЛІЗ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ

Горизонтальний аналіз фінансової звітності підприємства полягає в порівнянні фактичних даних з планом або показниками минулого періоду (в абсолютному і відносному вираженні).

Зміна валюти балансу компанії може проявлятися в її зростанні і зниженні. Збільшення валюти балансу організації за звітний період може бути пов’язано з:

  • інфляційними процесами;
  • переоцінкою основних засобів, нематеріальних активів;
  • розширенням фінансово-господарської діяльності.

Вертикальний аналіз означає вираз фінансових даних по відношенню до певного елементу фінансової звітності.

Це означає, що всі елементи форми звітності за певний період діляться на цей елемент. Більш просте визначення: це поділ усіх чисел в стовпці на одне з цих чисел.

 Елементами, які найчастіше використовуються в якості базового значення, на яке діляться інші елементи, є активи і виручка.

По суті, вертикальний аналіз створює коефіцієнт між кожною позицією фінансової звітності та базовим елементом. Вертикальний аналіз дозволяє визначити структуру основних елементів активів і пасивів організації, вплив окремих факторів на фінансовий результат, показники ліквідності.

ДОПОМОГА СТУДЕНТАМ: ДЕ ЗАМОВИТИ СТУДЕНТСЬКІ РОБОТИ?

Якщо у вас виникли складності з написанням студентської роботи (курсова, контрольна, реферат, звіт по практиці та ін.), То наша компанія допоможе всім студентам розібратися з цією проблемою. Ми зможемо зробити аналіз фінансового стану будь-якого підприємства, якщо ви нам надасте дані цієї компанії або можемо написати аналіз по своєму підприємству.

Якщо ви студент і навчаєтеся в університеті, то у вас на кафедрі будуть видавати методичні вказівки щодо виконання різних студентських завдань. Це можуть бути:

Ви нам надсилаєте всі вимоги, і ми робимо ваше замовлення точно в строк. Щоб дізнатися вартість виконання курсової роботи, контрольної чи дипломної роботи по темі «Аналіз фінансового стану підприємства» достатньо оформити заявку на нашому сайті.

Замовити опір матеріалів рішення задач

Допомога студентам в навчанні

Працюємо з усіма містами України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Луцьк.

Графік роботи
З 10-00 до 22-00 з ПН по ПТ,
З 10-00 до 16-00 СБ
Неділя - вихідний
А якщо серйозно - сайт працює до останнього відвідувача!!!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.