Замовити антиплагіат в Україні та Росії

Last Updated on

Як в Україні підвищити унікальність тексту за допомогою програми?

Ні для кого не секрет, що для написання хорошої статті потрібно ретельно вивчити всю інформацію. Перед тим як пустити статтю в хід необхідно перевірити її унікальність. І на цьому етапі весь процес загальмовується, так як особисто написана стаття може виявитися плагіатом.

Дуже часто, перевіряючи на «антіплагіатних» сайтах статті, вони видають низький відсоток унікальності. Для усунення такої проблеми можна і самостійно підвищити унікальність тексту, але краще скористатися спеціальною програмою щодо підвищення, при цьому майже не змінюючи сам текст. Особливість такої програми в тому, що вона здатна обійти системи Антіплагіат.Ру, Е-ТХТ, Антіплагіат.ВУЗ і Advego, а також нову систему СКОЛКОВО. Такий сервіс працює не тільки завантажуючи файл документа, але ще і шляхом ВИДІЛИТИ ТЕКСТ – КОПІЮВАТИ – вставити в вікно програми перевірки.

Для використання програми необхідно встановити її на комп’ютер. Для цього керуйтеся інструкцією установника. Також, їй можна користуватися без підключення до інтернету. Ця програма є повністю безпечною і не містить в собі вірусів. Відсоток унікальності можна задати перед початком перевірки і програма автоматично його виведе. При збереженні тексту в Блокноті відсутні зайві знаки і символи.

Розробники програми вийшли на новий рівень і вивели новий алгоритм підвищення унікальності, в якому не використовується невидимий текст, заміна букв, символів з іноземних мов. Ця система обходить Е-ТХТ не тільки документом, а й текстом без повідомлень, що дає можливість більш коректно визначити унікальність. За допомогою цієї програми оброблені тексти проходять по унікальності на всіх популярних сайтах з системою «Антиплагіат».

Програма допоможе не тільки копірайтерам підвищити унікальність своєї роботи, але ще і студентам. При використанні такого ресурсу вимогливий викладач не знайде заковику в написаній роботі, і студент отримає вищий бал. Ця програма вивела на новий рівень технічну обробку тексту, на яку потрібно витратити всього кілька хвилин.

Замовити опір матеріалів рішення задач

Переваги та відмінності від інших сервісів

Перевага нашого сервісу від інших існуючих систем полягає в тому, що наша програма відійшла від всіх застарілих прийомів обману Антиплагіат таких як: заміна букв, невидимий текст, заміна символів на іноземні мови.

Природно, що добре мотивований програміст, що розбирається в технології VBA, зможе розібратися яка принцип був застосований нами при підвищенні унікальності тексту.

Ризик є завжди, так як 100% гарантії не зможе дати ніхто, навіть якщо підійти до цього питання теоретично. Але, як показує досвід роботи, такі випадки відбувається дуже рідко.

Застосовувані нами технології залишають початковий текст без змін. У такому вигляді роботу не потрібно вичитувати і перевіряти ще раз – цей текст можна відразу ж відправити на перевірку викладачеві.

Вордовскій документ абсолютно безпечний: MS Word не запитав ніяких спеціальних надбудов і ваш комп’ютер буде працювати в звичайному режимі без гальм.

Також хочемо вам сказати, що ми впоралися з новою версією Е-ТХТ: тепер все нові документи мають правильний відсоток унікальності. Це досить надійний і дуже популярний сервіс для боротьби з системою «Антиплагіат».

Як замовити підвищення унікальності тексту?

Якщо Вам необхідно отримати текст з певним відсотком унікальності, звертайтеся в наше агентство студіків. Для цього достатньо вислати нам завдання на електронну пошту info@studik.kiev.ua і вказати відсоток унікальності, який вам необхідний.

Ціна – 6 грн за 1 стор. Тексту формату A4, 14 шрифт, Times New Roman

Замовити опір матеріалів рішення задач

Разом з “підвищити унікальність тексту” шукають:

антиплагиат антиплагиат проверить документ
як обійти плагіат антиплагиат скачать
програма для перефразування тексту зробити текст унікальним онлайн
як обійти антиплагіат 2018 перефразування тексту онлайн
как обмануть антиплагиат рерайт онлайн українською
антиплагиат онлайн проверить текст бесплатно

антиплагіат україна онлайн безкоштовно

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.