Автоматика. Підручники.

Скачати безкоштовно підручники з дисципліни “Автоматика”

1 Певзнер Л. Д. Теорія автоматичного управління. Завдання і рішення: Навчальний посібник. — СПб.: Видавництво «Лань», 2016. — 604 с.: іл.— (Підручники для вузів. Спеціальна література).

Завантажити

Посібник побудовано за схемою практикуму: кожен розділ містить невелику теоретичну довідку і ілюструють приклади. Всі завдання мають докладні рішення, або забезпечені відповіддю чи вказівками до виконання. Приклади та завдання всіх розділів посібника наведені у формі, доступною як для ручної перевірки, так і для використання комп’ютерних засобів. Посібник складається з чотирьох частин, в яких представлені сучасні і традиційні методи аналізу і синтезу систем автоматичного управління.

Навчальний посібник призначений для студентів напряму «Управління в технічних системах», тим не менш може бути корисна студентам і аспірантам суміжних напрямів і спеціальностей, для яких цікаві питання теорії автоматичного управління.

2

Allegiant is a business WordPress theme geared towards online businesses and agencies.

This theme is focused towards providing a complete showcase of your portfolio, sporting a full-page design that will surely wow your visitors.

Счетчики
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.