Бізнес та реклама

Скачати підручники з дисципліни “Бізнес і реклама”

1

Васильєв, Геннадій Анатолійович. В19 Основи реклами: учеб. пособливі для студентів вузів, — М: ЮНИТИ-ДАНА, — 719 с. І. Поляков, Володимир Олександрович.

Завантажити

Посібник складається з трьох частин: «Теоретичні аспекти реклами», «Рекламний ринок та його дослідження» і «Практикум». Викладено основні аспекти теорії реклами і організації рекламного процесу, дана класифікація видів і засобів розповсюдження реклами, представлені методологія планування рекламної кампанії та оцінки її ефективності. Аналізується розвиток рекламного ринку в Росії. Теоретичний матеріал закріплюється в практикумі, де наведено контрольні запитання та завдання з досліджуваних тем, подано приклади розв’язання завдань, ситуаційні завдання та тести.

Для студентів, які навчаються за напрямами «Економіка», «Комерція», «Менеджмент», керівників організацій і підприємств, підприємців, маркетологів і фахівців у галузі рекламної діяльності.

Allegiant is a business WordPress theme geared towards online businesses and agencies.

This theme is focused towards providing a complete showcase of your portfolio, sporting a full-page design that will surely wow your visitors.

Счетчики
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.