Філософія

Замовити або купити реферат, контрольну роботу, есе, курсову або дипломну роботу з філософії.

Замовити опір матеріалів рішення задач

Філософія (ін-грец. φιλοσοφία, дослівно — «любомудрість», «любов до мудрості») — наука про пізнання світу. Вона систематизує загальні характеристики, узагальнюючі поняття і фундаментальні принципи реальності і пізнання, людського життя і його відносини зі світом.

Філософія – давня наука і є праматір’ю багатьох природознавчих наук. Вона охоплює багато наукових областей, починаючи з метафізики, етики, політичної філософії до філософії дизайну і кіно. Допомогти розібратися у всіх тонкощах і нюансах, написати якісну дипломну роботу, контрольну чи курсову роботу, реферат, есе, доповідь з філософії вам допоможуть фахівці агентства «Студік».

Напрями пізнання, в яких є можливість визначити чітку і працюючу методологію, відділяються від філософії в окремі науки. Наприклад, фізика, біологія, психологія в певний момент відокремилися від філософії в самостійні предмети.

Розділи філософії.

Філософія поділяється на окремі дисципліни залежно від предмета вивчення.

Антропологія

Одне з головних завдань філософії – це пізнання людської природи. Визначення загальнолюдської області оживляє людську свідомість і допомагає визначити особисте місце у світі по відношенню до інших людей. Також, в практиці має значення для усвідомленої самореалізації та створення якісного соціуму.

Етика

Етика спрямована на вивчення «добра», як основного фактора, що впливає на позицію і поведінку людей. Вона послідовно з’ясовує основні моменти справедливих, розумних, осмислених дій і спільне життя. Фундаментальні поняття етики приймаються як загальнозначні і розумні, не потребують зовнішніх авторитетів і угод. Як результат, етика має незалежне і критичне становище по відношенню до моралі. Метаетика виконує перевірку мовних форм і функції етичних висловлювань.

Естетика

Завдання естетики виявляється в узагальненому визначенні прекрасного, форми його вираження в мистецтві і природі, вплив на індивіда і соціум. По своїй функціональній спрямованості, естетика це може робити двома способами: описово або нормативно. Паралельно теорії мистецтва вона розглядає теми естетичних суджень, форми естетичних сприйняттів і переживань. Сучасна естетика також має напрям в інформаційній теорії і в лінгвістичному аналізі.

Метафізика та онтологія

Ці науки беруть початок від філософа Арістотеля, який називав їх «першою філософією». Вони задаються питаннями про первинні причини і початок усього сущого. Також вони досліджують такі тематики як буття саме по собі (це онтологія), буття Бога (філософія теології), душа (психологія), взаємний зв’язок всього сущого в цілому – це космологія.

Логіка

Наука вивчає послідовність і впорядкованість мислення. Класична (формальна логіка поділяється на науку, що вивчає елементи мислення (поняття, судження, висновки) і науку, що вивчає методи – способи досліджень і доказів. У сучасній логіці всі максимуми формалізовано і математизовано. Логікою використовуються логічні числення, які розуміються як системи символів і правил їх використання. Також, вона використовує багатозначні системи, де висловлювання приймають інші значення істинності, крім як «істина або брехня».

Теорія пізнання та філософія науки

Наука вивчає умови, сутність, межі пізнання це теорія пізнання та філософія науки. Об’єктом її вивчення є співвідношення суб’єкта, об’єкта і змісту пізнання. Філософія науки вивчає передумови та основи пізнання у приватних науках. Це відбувається шляхом вивчення методів, принципів, понять і цілей, а також піддає це все критичній перевірці.

Філософія мови

Ця дисципліна вивчає виникнення, розвиток, зміст і функції мови. У сучасному світі переважно використовуються два вектора аналізу мови, на формування яких вплинув Вітгенштейн. Ідеальна мова формується з використанням критики мови, створюється логічно ідеальна мову, що відповідає запитам, які ставляться точними науками. У природному, буденному використанні мова аналізується «філософією буденної мови».

Існують ще більш спеціальні дисципліни:

Філософія історії ставить завдання вивчати та пояснювати природу, зміст, хід історії, людини та її історичність.

Філософія релігії досліджує суть релігії як феномену, вивчає його значущість для індивіда та соціуму, якщо є необхідність критикує його.

Завданням філософії природи є тлумачення, пояснення природи як цілісності, історичних та природничих досліджень природи.

Філософія права займається дослідженням проблеми основи права, основне завдання полягає в з’ясуванні існування загальної норми, з якої виводиться конкретне право, наприклад природне право.

Соціальна і політична філософія займається питаннями вивчення структури, функцій та змісту держави і суспільства. Індивідуум сприймається як соціальна істота, яка реалізує себе в суспільстві. На сьогоднішній день ці науки також критикують умови життя людини в реаліях сучасного суспільства.

До вузькоспеціалізованих дисциплін також відносяться:

 • давньогрецька філософія;
 • давньоіндійська філософія;
 • давньокитайська філософія;
 • світова філософія в IV—XVI ст.;
 • філософія Нового часу;
 • континентальна філософія;
 • аналітична філософія.

Кожна з цих наук має своє завдання і предмет вивчення, значимість яких не можна зменшувати. Вивчаючи суть культури, того чи іншого явища, філософія вносить ясність в існування світу, соціуму в цілому, як єдиної системи. Також, вивчаються і піддаються критиці проблеми і питання, які дають можливість уникнути помилок і недоробок в майбутньому.

Допомога школярам і студентам, що вивчають предмет “філософія”.

Надаємо допомогу студентам та школярам, яким потрібні реферати, твори, есе з предмету “філософія”. Також виконуємо завдання на іноземних мовах: англійська мова, німецька мова, польська мова, італійська мова, іспанська мова, французька мова, чеська мова, російська мова та українська мова.

Агентство “Студік” виконує на замовлення такі роботи як: дипломні, курсові, контрольні роботи, дисертації, доповіді, наукові статті, переклади текстів, виготовлення креслень, рішення задач і прикладів з технічних спеціальностей (вища математика, фізика, хімія, механіка, деталі машин, тмм, сопромат).

Працюємо з усіма регіонами України: Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Львів, Дніпро, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Черкаси, Полтава, Житомир, Суми, Херсон, Хмельницький, Рівне, Ужгород, Кропивницький, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Тернопіль, Біла Церква, Краматорськ, Нікополь, Мелітополь, Бердянськ, Павлоград, Кам’янець-Подільський.

Купити або замовити унікальний реферат, есе, твір, доповідь по філософії просто – достатньо оформити заявку.

На підготовку роботи в середньому потрібно 7-10 днів.

Для замовлення роботи з філософії заповніть всі поля у формі нижче:

Замовити

Схожі запити в Яндексі:

 • замовити курсову роботу з філософії
 • замовити есе з філософії
 • замовити контрольну роботу з філософії
 • замовити реферат з філософії
 • студентські роботи по філософії на замовлення
 • замовити презентацію по філософії
 • замовити контрольну роботу недорого онлайн
 • замовити наукову статтю з філософії
 • замовити лабораторну роботу філософія
 • замовити дипломну роботу з філософії
Допомога студентам в навчанні

Працюємо з усіма містами України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Донецьк (ДНР), Луганськ (ЛНР), Одеса, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Луцьк

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.