Криміналістика

Замовити реферати, дипломні роботи, курсові по криміналістиці.

Агентство Студік виконає на замовлення курсові роботи, контрольні роботи, реферати, дипломні роботи, звіти по практиці, презентації, есе по дисципліні “Криміналістика”.

Замовити опір матеріалів рішення задач

Назва “Криміналістика” йде від латів. criminalis – т.е злочинний, такий, що відноситься до злочину – це прикладна юридична наука, що досліджує закономірності приготування, здійснення і розкриття злочинів, виникнення і існування їх слідів, збирання, дослідження, оцінки і використання доказів, а також розробляюча систему грунтованих на пізнанні цих закономірностей спеціальних прийомів, методів і засобів вживаних в ході попереднього розслідування для попередження, розкриття і розслідування злочинів, а також при розгляді кримінальни справ в суді.

Загальне, головне завдання криміналістики – сприяти своїми засобами і методами справі боротьби із злочинністю. Криміналістика використовує певні положення інших наук, у тому числі природних і технічних, але це жодним чином не може поставити під сумнів її правову природу. Криміналістика має широкі зв’язки з іншими науками. Передусім необхідно відмітити її безпосередній зв’язок з філософією, логікою, етикою.

Замовити опір матеріалів рішення задач

Allegiant is a business WordPress theme geared towards online businesses and agencies.

This theme is focused towards providing a complete showcase of your portfolio, sporting a full-page design that will surely wow your visitors.

Счетчики
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.