Дисертації на замовлення.

Last Updated on

Пишемо дисертації на замовлення.

Замовити написання докторської або кандидатської дисертації в агентстві Студік.

Замовте кандидатські дисертації, докторські дисертації, магістерські дисертації в Києві “під ключ”. Наш досвід написання дисертацій – 18 років.  

Для замовлення дисертації достатньо зателефонувати за телефонами: тел: +380990941334, +380684654079 або написати запит на електронну пошту – info@studik.kiev.ua

 

Орієнтовна ціна написання докторських і кандидатських дисертацій на замовлення.       

1) Підбір та обґрунтування тематики дисертації для затвердження – 500 доларів; 
– 1 глава дисертації – оглядова + підбір і аналіз джерел – 1200 доларів; 
– 2 глава дисертації – аналітична – 2000 доларів; 
– 3 глава дисертації + висновки – дослідницька, розробка методик і програм, і власне обгрунтування наукової новизни і об’єктивності предмета захисту – 2500 доларів 
При готовності матеріалів кожного розділу і згоди керівника пишемо 2-3 статті за матеріалами глави по 100 доларів за статтю. 
2) Термін – 3 роки 
3) Якщо Ви з самого початку не готові платити такі суми, то не варто навіть починати.

Детальна ціна на написання дисертацій на замовлення.

Ціна, грн Ціна, $

Кандидатські дисертації в Києві

Кандидатська дисертація є кваліфікаційною випускною роботою, яка пишеться здобувачем за результатами навчання в аспірантурі даного ВНЗ. Її особливістю є уявлення всебічно вивченого теоретичного базису з обраної тематики, розгляд методологічного підґрунтя практичних досліджень і, як результат, пропозиція нововведення, апробація якого проходить в реальних умовах.

від 80000 грн   від 3000   $

Докторські дисертації в Києві

Даний вид робіт є праця, за результатами написання і захисту якої (також на раді ВНЗ) здобувач отримує ступінь доктора наук і право викладання профільної дисципліни в вищих навчальних закладах.

Основна маса докторських дисертацій  пишеться на основі кандидатських дисертацій: це більш глобальна наукова праця, що передбачає детальний і вичерпний літературний огляд тематичної літератури та останніх науково-дослідних робіт.

  від  160000 грн    від 6000$

Монографії.

Монографія – вид наукової роботи, присвячений детальному і глибокому вивченню певної теми. Фактично, монографія є формою представлення наукових результатів дисертації в більш доступному варіанті викладу.

Як правило, в процесі написання всієї роботи друкуються наукові статті в спеціалізованих і рекомендованих ВАКом журналах, потім публікується сама монографія, яка в короткий термін доводиться до повноцінної дисертації.

  від  80000  грн   від 3000$

Магістерські дисертації в Києві

В ряду кваліфікаційних наукових робіт магістерські дисертації стоять на початковому ступені за рівнем їх складності та термінів виконання. По суті, такого роду роботи за своєю суттю і структурою схожі з дипломними проектами – проте, на відміну від них, носять більш глибинний науковий характер і мають більш широку дослідницьку частину. 

Як правило, ці роботи будуть за своєю тематикою дипломний проект здобувача і майже повністю включають його до свого складу.

  від 10000  грн. від 400$

Наукові статті.

Обов’язковим етапом захисту дисертації є написання і публікація кількох статей в журналах, рекомендованих ВАКом. Стандартний обсяг статті варіюється від 8 до 12 сторінок, обсяг статті не в ВАКівський журнал може досягати 5-8 сторінок. 

  від 2700  грн. від 100$

Автореферати дисертацій.

Автореферат дисертації – документ, де викладається основна суть дисертаційної роботи. У ньому містяться основні цілі, завдання та результати зробленого наукового дослідження.

Автореферат використовується для оцінки ступеня якості дисертації і рівня знань кандидата на здобуття наукового ступеня.  Тому його написання є одним з основних і відповідальних етапів при складанні дисертації.

  від 5400 грн. від 200$

Замовити опір матеріалів рішення задач

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.