Допомога на іспиті

Онлайн допомога на іспиті

Замовити опір матеріалів рішення задач

Короткий зміст:

Замовити онлайн допомогу студентам на іспиті:

Алгебра Програмування
Англійська мова Психологія
Біологія Сопромат
Бухоблік Теоретична механіка
Вища математика Теорія ймовірності
Географія Українська література
Геометрія Українська мова
Інженерна графіка Фізика
Інформатика Філософія статистика
Історія Хімія
Нарисна геометрія Економетрика
Охорона праці Економіка
Педагогіка Електротехніка (ТОЕ)

 

Допомога студентам на іспиті онлайн

Допомога у здачі сесії дистанційно може знадобитися кожному студенту та школяру. Багато навчальних закладів повністю перейшли на дистанційну форму навчання і студентам доводиться складати іспит лише онлайн.

На кожен предмет учню дається певний час (1-2 години). За цей час він має виконати всі завдання та відповісти на всі екзаменаційні питання.

Наша компанія може допомогти учням у складанні таких іспитів дистанційно. Для цього вам достатньо обговорити з автором точний час та дату іспиту, а також скинути приклад завдання на електронну пошту, щоб його можна було правильно оцінити.

Щоб дізнатися про вартість вашого іспиту – заповніть форму замовлення.

Замовити опір матеріалів рішення задач

Допомога у складанні іспитів дистанційно

Сесія вже наблизилася, а ви не встигли підготуватися до іспиту? Тоді можете найняти наших фахівців, і вони допоможуть вам швидко та правильно вирішити онлайн завдання з різних дисциплін (фізика, математика, статистика, хімія, англійська мова, економетрика, філософія та ін.), відповісти на білети, написати будь-яку практичну роботу дистанційно.

Оплата за такі завдання завжди 100%. Ціна коливається у великому діапазоні. Вартість залежить від багатьох факторів: складності самого завдання, швидкості виконання іспиту, додаткових питань тощо. Тому для початку ви надсилаєте нам приклад того, що буде на іспиті. Після того, як автор побачить складність завдання та його обсяг, він зможе визначитися з ціною.

Після того, як ціна за іспит погоджена, ви відправляєте передоплату і ми у вказаний час виходимо на зв’язок і виконуємо за вас ваш іспит.

Замовити опір матеріалів рішення задач

Як списати на іспиті за допомогою навушників

Відео як можна у школі чи університеті зв’язатися з автором через мікронавушники.

Як списати на іспиті з епл вотч (Apple Watch)

У цьому відео я покажу лайфхаки для смарт-годин Apple Watch, а також розповім про способи як списати з них. Готовий посперечатися, що Ви достеменно не знали деякі лайфхаки з цього відео.

Ключові слова: Епл вотч, apple watch, розумний годинник, як списати з годинника з телефону на уроці з першої парти, лайфхаки з apple watch, як списати з розумного годинника, aeries, se, списати з епл вотч, шпаргалка на годиннику, списати з годинника, еге шпаргалки для школи на іспиті.

Скільки коштує онлайн допомога на іспиті

Послуга допомоги на іспиті дистанційно

Наша послуга полягає в тому, що на період вашого іспиту з фізики, хімії або математики на зв’язку буде професійний фахівець, який вирішить усі ваші завдання (відповість на всі запитання, вирішить усі задачі тощо).

Які способи зв’язку

На період онлайн-іспиту зв’язок можна підтримувати за допомогою:

 • електронної пошти;
 • телеграма, вайбера та інших месенджерів;

Чи є знижки?

Якщо ви є нашим постійним замовником, то така послуга буде коштувати вам нижче на 10%, ніж новим студентам або школярам.

Оформлення частинами

Рішення готового екзаменаційного завдання надсилається учневі докладно з поясненнями. А щоб ви змогли самостійно розібратися – його відправляємо частинами. Таким чином, ви зможете все переписати.

Яка ціна за іспит

Робота з надання послуги «онлайн допомога на іспиті» з різних дисциплін (англійська мова, вища математика, електротехніка, теоретична механіка, бухгалтерський облік та ін.) індивідуально оцінюється нашими спеціалістами. Вартість від 500 грн. Дізнатися точну вартість можна, відправивши нам електронною поштою приклад вашого завдання (можливо фото) та вказавши кількість завдань в екзаменаційному квитку.

Якщо кількість завдань менша за обумовлену, то відбувається перерахунок вартості послуги, і після іспиту повертаємо частину оплати. Перерахунок відбувається пропорційно до виконаних завдань. Допустимий ліміт для повернення грошей у цьому випадку: ціна вашого замовлення за вирахуванням 500 грн. 500 грн – це наша мінімальна ціна за онлайн допомоги.

Якщо кількість завдань буде більшою, ніж домовлялися, то після іспиту вам необхідно буде доплатити. Але майте на увазі, що автор може не погодитися вирішувати завдання понад наперед зазначену кількість.

Чому іспит коштує так дорого

Ціна на онлайн-допомогу вища, ніж ціна за вирішення завдань. Причин декілька:

 • необхідно, щоб виконавець був на зв’язку в певний час (прив’язка до часу);
 • невідомо які завдання ви надішлете, а автор повинен впоратися із завданнями чи питаннями будь-якої складності;
 • потрібен професійний автор високого рівня, для того, щоб надавати такі послуги.

Які гарантії

Гроші передаються автору після того, як ви підтверджуєте, що іспит складено. Таким чином компанія гарантує виконання роботи нашим експертом. При виникненні аргументованих проблем ми завжди встаємо на бік клієнта та повертаємо внесений платіж.

Як замовити

Щоб оформити заявку на онлайнову допомогу, заповніть форму на сайті. Радимо оформляти замовлення заздалегідь, щоб був час підібрати вам спеціаліста відповідного профілю.

  Вкажіть регіон, в якому знаходиться ваш Вуз
  УкраїнаРосіяЄвропаАмерикаАзія

  Вкажіть номер телефону в міжнародному форматі (обов'язково)

  Вкажіть назву вищого навчального закладу (обов'язково)

  Введіть тип студентської роботи

  Вкажіть процент унікальності:

  Термін здачі роботи (не приймаємо замовлення з терміном 1-5 днів)

  Пов’язані пошукові запити:

  Онлайн допомога на іспиті вк Допомога на іспиті
  Допомога студентам на іспиті онлайн Матбюро онлайн допомога
  Онлайн допомога на іспиті україна Допомога у складанні іспитів дистанційно
  Онлайн допомога на іспиті київ Онлайн допомога з математики

  Допомога студентам в навчанні

  Працюємо з усіма містами України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Луцьк.

  Графік роботи
  З 10-00 до 22-00 з ПН по ПТ,
  З 10-00 до 16-00 СБ
  Неділя - вихідний
  А якщо серйозно - сайт працює до останнього відвідувача!!!
  Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.