Геометрія

Last Updated on

Рішення задач з геометрії на замовлення

Допоможемо вирішити задачу з геометрії для школярів і студентів

Згідно думок багатьох експертів геометрія в школі є не тільки основна математична дисципліна, але й є одним з важливих компонентів загальнолюдської культури. Недоліки в освоєні геометрії ведуть до серйозного збитку розуміння духовного і матеріального світу.

Виходячи з цього, основним завданням викладання геометрії повинно бути планомірний, систематичний розвиток геометричного, образного мислення; сприйняття геометрії повинно бути не тільки як шкільний предмет, але також як феномен людської культури.

Більшість предметів, які нас оточують, мають форму, схожу на різні геометричні фігури. Наприклад, двері мають форму прямокутника, а дверна ручка має форму циліндра. Якщо обвести монетку на аркуші паперу олівцем, то вийде крива лінія, яка зображує коло.

Геометричні фігури

Замовити контрольну, курсову, самостійну роботу з геометрії

Якщо подивитися на сонце, то воно зовні нагадують своєю формою кулю або окружність, але є сферою. А популярне джерело випадковості в настільних іграх (гральна кістка) являє собою куб, на кожній з шести граней якого нанесені числа від 1 до 6. Піраміда, ромб, овал, квадрат, трикутник – це також геометричні фігури.

На наш жаль, в українській школі початкова база геометричної освіти формується недостатньо. Останнім часом все більш актуальним стає багаторівневе, диференціальне навчання геометрії в старших класах. Але, як правило, учням такі знання даються складно з простої причини пропусків деяких занять через хворобу і, отже, учень сильно відстає від своїх учнів однокласників і вже не може виконувати самостійно домашні завдання. Батькам доводиться наймати репетиторів і готувати учнів самостійно.

На допомогу таким учням і їх батькам приходять фахівці з нашого агентства Студік, які в короткі терміни зможуть виконати будь-яке домашнє завдання і, тим самим, підготувати учня до написання контрольної роботи.

Фахівці виконають домашнє завдання для школярів 7, 8,9, 10 класів:

 • Геометрія онлайн рішення (вирішити задачу з геометрії онлайн просто);
 • Рішення задач з рівнобедреним трикутником;
 • Рішення задач з геометрії для учнів 7, 8,9 і 10 класів;
 • Рішення задач з геометрії за кресленнями;
 • Рішення задач на подобу трикутників;
 • Рішення задач з геометрії кути;
 • Рішення задач з геометрії тіла обертання і ін.

Підрозділи геометрії, за якими робимо самостійні роботи для студентів

Отже, геометрія – це розділ математики, що вивчає просторові структури і відносини, а також про властивості геометричних фігур: трикутника квадрата, кола, піраміди, сфери та ін.

У вищих навчальних закладах України геометрію вивчають більш поглиблено. Існує дуже багато підрозділів геометрії, за якими, студенти всіх форм освіти виконують практичні завдання.

 • Аналітична геометрія;
 • Афінна геометрія;
 • Геометрія Лобачевського;
 • Геометрія різноманіття;
 • Диференціальна геометрія;
 • Евклідова геометрія;
 • Багатовимірна геометрія;
 • Нарисна геометрія
 • Неевклідова геометрія;
 • Планиметрія;
 • Проективна геометрія;
 • Ріманова геометрія;
 • Стереометрія;
 • Сферична геометрія;
 • Топологія

Чи стануть в нагоді студенту практичні і реальні знання?

На превеликий жаль, математика (геометрія і алгебра), хімія і фізика – тобто практично все, чого навчають у школах і вузах України, вже сильно застаріло. Коректурні знаки у редакторів, знаки транскрипції з англійської філології, теореми математичного аналізу і опорів матеріалів, теоретичної механіки – світ давно пішов вперед. Все це слід враховувати вже зараз!

Речі, які ми вчимо у вищому навчальному закладі, швидше за все, зможуть знадобиться тільки половині студентів.

Реальні знання студентів з геометрії

Студенти пишуть контрольну роботу з геометрії

Більшість студентів змінюють свою спеціальність на іншу і перевчаються, а половина випускників українських вузів піде працювати не за своєю спеціальністю. Багато учнів замовляють рішення задач у своїх одногрупників та однокласників. Про яку якість освіти тоді може йти мова?

Українські університети не забезпечують студентів практикою, не мають грошей на комп’ютери, лабораторії і препарати. Втім, як і на підручники, а також оновлення бібліотечного фонду.

Викладачі, які працюють у ВНЗ, вкрай рідко працюють ще десь або затребувані на ринку праці. Ті, хто досягли результатів у професії, працюють в комерційних структурах або на таких студентських біржах авторів як наша компанія. В університет йдуть викладати ті, хто не знайшов собі більш грошового заняття.

Прикро за нашу освіту, але що ми можемо вдіяти? Факт залишається фактом. Студенти продовжують замовляти: самостійні та контрольні роботи з геометрії, практичні завдання з математики, розв’язування задач з фізики, рішення рівнянь з хімії та іншим науковим дисциплінам, а викладачі і репетитори змушені через брак грошей на основній роботі підробляти на вирішенні індивідуальних завдань.

Якщо ви потрапили в ситуацію, коли не можете допомогти своїй дитині вирішити задачу з геометрії, планіметрії, стереометрії або інший математичної дисципліни, то наші автора зроблять це домашнє завдання за вас. Надсилайте формулювання і фото практичного завдання, яке потрібно вирішити.

Форма замовлення

Вкажіть регіон, в якому знаходиться ваш Вуз
УкраїнаРосіяЄвропаАмерикаАзія

Вкажіть номер телефону в міжнародному форматі (обов'язково)

Вкажіть назву вищого навчального закладу (обов'язково)

Введіть тип студентської роботи

Вкажіть процент унікальності:

Термін здачі роботи (не приймаємо замовлення з терміном 1-5 дня)

You may also like...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.