Інвестиції в золото

Інвестиції в золото: високорентабельний дохід 2,2% в день.

кнопка Зареєструватися як заробити швидко грощі

LakeLand Gold Limited – це швидкозростаюча британська компанія, яка знаходиться на верхніх рядках сучасних технологій в області видобутку золота. Компанія була зареєстрована у Великобританії в 2015 році і перша в світі почала видобувати золото з уже відпрацьованої целюлози за допомогою спеціального обладнання, а також зробила цей процес високорентабельним.

У зв’язку з потребою у великій кількості оборотних коштів компанія LGL в кінці червня 2018 року запускає інвестиційну програму. LGL дуже швидко розвивається. Всі, хто повірили в неї в 2015 році вже через три роки стали мільйонерами. Згідно зі статистикою з 0,5 млн. доларів залучених інвестицій виплатили 15 млн. доларів.

LakeLand Gold

Технологія довидобутку золота

LakeLand Gold Limited витягує Au на тонкодисперсних іонітових або вугільних фільтрах продуктивністю 120-140 м3 / год, де використовується вугілля або іоніт розміром менше 39-40 мкм на тонну.

інвестиції в золото

  1. Собівартість видобутку 1 гр. золота становить всього 3 $ при утриманні золота в воді 0,1 – 0,05 мг / л Au.
  2. Повторне вилучення золота з розчинів залишається рентабельним до вмісту Au в кількості 0,01 мг / л. Така технологія допомагає рентабельно залучати до процесу КВ золотовмісні руди з більш низьким вмістом до 0,3 г / т золота.
  3. Зменшення концентрації золота в рідкій фазі оборотних розчинів ЗІФ, КВ (менше 0,01 мг / л) призводить до зменшення золота в твердій фазі або до збільшення вилучення з руди на 15%.
  4. Застосовано метод вилучення Au з залежаних залишків ЗІФ на місці їх складування під тиском 1,5 МПа витравлюючого лужного розчину і стисненого повітря через пластикові дренажні труби діаметром 400 мм і подальша переробка розчинів на тонкодисперсном фільтрі. Швидкість фільтрації витравлюючого лужного розчину через шар злежаної пульпи під тиском становить 1,5 м / год. Витяг залишків Au з залежалих хвостів становитиме понад 50%.

В роботі тонкодисперсного іонітного фільтра застосовані нові патентовані технології, які роблять економніше ряд деяких технологічних операцій. Така технологія захищена патентами.

Скільки можна заробити на повторному отриманні золота?

Маркетинг-план наступний: прибуток становить рівно 2.2% на добу за 21 календарний день або 46.2% від суми депозиту. Відсотки можна зняти в кінці терміну. Сума мінімальних інвестицій становить 10 $. Грошові виплати здійснюються щодня. Виводити гроші можна через такі платіжні системи як: Payeer, Bitcoin, ADV Cash, Perfect Money, QIWI, або Yandex.Money, а також через баланс акаунта. Зняття відсотків від 1 $ в ручному режимі. Час оформлення заявки – 2 доби.

Заробіток без вкладень за допомогою реферальної програми

Кожен інвестор може взяти участь в реферальній добровільній програмі. Необхідність в наявності особистих грошових коштів відсутня. Відсотки від рефералів нараховуються за наступною схемою: 5-2-1% від 3-х рівнів структури. Виплати йдуть миттєво при оформленні рефералами нових депозитів. Ці гроші завжди доступні для виведення протягом 48 годин. Інструкція по виплатах є в особистому акаунті.

Сайт працює на шести мовах: англійська, німецька, китайська, японська, російська та іспанська мови. Контакти: Адреса: 12 Shap Road, Industrial Estate, Kendal, England, LA9 6NZ. Телефон для зв’язку: +442921257007, e-mail: info@lakelandgold.com

LGL гарантує конфіденційність інформації клієнта, а також стану його рахунку, що забезпечує високий рівень безпеки онлайн-платежів. На сайті встановлений захист SSL + DDoS. Технічна підтримка дуже швидка – фахівці підтримки готові відповісти на всі питання протягом 2 хвилин.

На даний момент запущена реклама сайту і проект почав з’являтися на великих інвестиційних майданчиках. Протягом останніх трьох місяців щоденні виплати йдуть стабільно. Скарг не надходило.

Сьогодні LGL видобуває 5 кг золота в день. Виникає питання: “скільки ж тоді ви зможете заробити грошей вже через місяць?” Зараз у Вас є унікальна можливість заробляти на видобутку золота без великого ризику і мати постійний гарантовано високий прибуток в розмірі 2,2% в день. Разом з нами ви зможете змінити галузь видобутку золота на краще, і хто знає, можливо найближчим часом зможете бути в списках найбагатших людей світу.

Не тягніть час, а приєднуйтесь до нашої команди. Вчіться заробляти швидко і без ризику.

кнопка Зареєструватися як заробити швидко грощі