Як перевести з pdf в Word і назад?

Як перевести файл з pdf формату в Word (DOCX) і назад?

Ну що, виникла ситуація коли вам необхідно терміново перевести один документ в PDF форматі в інший DOC або DOCХ? Чому так роблять? Припустимо, в текстовому документі формату пдф вам знадобилося щось змінити або науковий керівник хоче від вас отримати завдання саме в цьому форматі, терміни підтискають, і потрібно робити все швидко. Як же бути в цій ситуації?

Якщо ви скопіюєте текст з pdf файлу в вордовскій документ – це не найкращий спосіб, так як він застосовується тільки тоді, коли текстова частина в PDF форматі не захищена від зовнішнього копіювання. Також в цьому випадку в технічних текстах таблиці і формули не правильно відображаються. У підсумку, ви отримуєте на виході незрозуміло що … Це явно вашому викладачеві не підійде, а одногрупникам показати теж буде соромно.

Зараз ми вам розповімо, як не потрапляти в таку ситуацію і зробити коректно конвертацію одного файлу в інший. Для початку давайте розбиратися з призначенням цих форматів. Відразу скажу, що ми поки не будемо розглядати безкоштовні PDF-конвертери, які дозволяють перетворити PDF-документи в DOC-формат, щоб пізніше була можливість редагувати в програмах Microsoft Word.

Зміст статті:

Для чого призначені формати DOCX і PDF?

Як же перевести з документа ПДФ (PDF) в ворд DOCX?

ПДФ конвертери онлайн: як конвертувати ПДФ в ворд онлайн?

Безкоштовні програми-конвертери PDF в Word і назад

Переклад з ПДФ в ворд онлайн за допомогою сервісу Google

Як замовити конвертацію документа (PDF в Word) за гроші у фахівців?

Для чого призначені формати DOCX і PDF?

Трохи історії…

 1. Формат PDF– скорочений переклад від “Portable Document Format”. Такий формат створений програмістами від відомої компанії зі світовим ім’ям Adobe Systems. Формат в першу чергу створений для того, щоб зберігати різні текстові документи, електронні книги, зображення та ін. Головною перевагою перед іншими форматами є те, що його можна відкрити на будь-якому комп’ютері і на будь-якій операційній системі, тобто він сумісний з усіма пристроями. При цьому документ буде виглядати однаково всюди, а втрати при конвертації зведені до нуля. Таким чином, цей формат отримає дуже широке застосування. Документами PDF користуються мільйони людей у ​​всьому світі. Формат дуже простий у використанні, а головне займає мало пам’яті. Єдиний недолік – його складно редагувати.
 2. Формат DOC або DOCX – один з найпоширеніших форматів текстових файлів від компанії Microsoft. Це формат текстових файлів «ворд», який дозволяє змінювати текст. У 2007 році вордовскій формат Doc застаріває і йому на зміну приходить DocX. Він був створений в зв’язку зі зростаючою конкуренцією між вільними і відкритими форматами, такими як Open Office і ODF.

Тепер по справі …

Як же перевести з документа ПДФ (PDF) в ворд DOCX?

Почнемо з конвертації PDF-документів в Microsoft Word DOC, DocX формати

ПДФ конвертери онлайн: як конвертувати ПДФ в ворд онлайн?

Ви можете використовувати різні онлайн-конвертери, які можете знайти безліч в інтернеті. Онлайн конвертер – це спеціальне програмне забезпечення, викладене на сайтах у відкритому доступі, де ви за допомогою нього можете здійснити переклад документа з ПДФ в ворд в режимі онлайн. Зверніть увагу на те, що не всі сервіси можуть якісно впоратися з цим завданням. Більшість безкоштовних конвертерів перетворюють текст в набір «кракозябліков». Якщо ви не хочете зіткнутися з такими проблемами, то пропонуємо вам перевірені нами якісні конвертери, які перетворюють ПДФ-ворд онлайн безкоштовно:

Вам залишається тільки завантажити документ з комп’ютера або телефону, і через 1 хвилину ви отримаєте його в новому форматі. На сайтах є дуже багато інших способом конвертації документів, наприклад таких як:

 • Зменшити розмір PDF файлу без втрати якості;
 • Конвертувати файли Word, PowerPoint і Excel в PDF і назад;
 • Витягти сторінку з файлу ПДФ;
 • Об’єднати кількох файлів ПДФ в один;
 • Додати зображення, текстову частину, таблицю, і анотацію від руки в файл PDF;
 • Переглянути, роздрукувати і відкрити доступ до PDF файлу онлайн;
 • Надати доступ до текстового документу по електронній пошті або посиланням;
 • Вставити номери сторінок;
 • Видалити одну або кілька сторінок з файлу ПДФ;
 • Зробити поворот однієї або декількох сторінок в пдф файлі;
 • Конвертація файлів ПДФ в редаговані документи Word;
 • Конвертувати документ з PDF в Excel;
 • Конвертувати файли з PDF в PowerPoint;
 • Витягти фото з ПДФ або зберегти кожну сторінку у вигляді окремого зображення;
 • Конвертувати документ Microsoft Word в PDF;
 • Конвертувати документ Excel в PDF;
 • Конвертувати презентацію PowerPoint в PDF документ;
 • Конвертувати зображення у форматі JPG, PNG, BMP, GIF і TIFF в PDF формат;
 • Створити підпис документа PDF і відправити запит на підпис іншим користувачам;
 • Видалити пароль шифрування і дозволити редагування файлу PDF

Безкоштовні програми-конвертери PDF в Word і назад

Наступний спосіб вам теж може підійти в разі, якщо ви не можете зайти на сайт і проконвертувати текстовий документ онлайн способом.

У цьому випадку пропонуємо скористатися програмами – конвертерами документів з одного формату в інший. Хороші конвертери платні, але вони того варті – безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Одна з популярних програм називається First PDF. Ви її можете завантажити і встановити на комп’ютер. Оплачувати відразу не обов’язково так як ви можете цілий місяць користуватися пробною версією програми. Ось як виглядає інтерфейс цієї програми:

 1. Програма first PDF

  Як конвертувати PDF у DOCX формат

Переклад з ПДФ в ворд онлайн за допомогою сервісу Google

Переклад документів з PDF в Word онлайн за допомогою сервісу від Google. Безкоштовний PDF в Word Converter, Він дозволяє конвертувати ваші PDF файли в Word в форматі DOC і DOCX і безкоштовно. Майже на 100% точно.Так як практично у кожного з нас є аккаунт на сервісі гугл – ми можемо скористатися вже готовим рішенням від цієї компанії. Досить замовити наш документ в PDF на гугл-диск, а потім вибрати “Відкрити за допомогою”, далі – “Google документи” і вже в відкритому документі вибрати «Файл» – «Завантажити як» – «Microsoft Word (DOCX)». Вітаємо .. все виконане.

Як замовити конвертацію документа (PDF в Word) за гроші у фахівців?

Життя – штука непроста, і в ній з’являються складні моменти, які потрібно втілювати в реальність. Припустимо, що в вашому документі багато таблиць, формул, графіків і жоден конвертер не може якісно впоратися з перекладом в потрібний формат. Тоді, рекомендуємо вам звернутися до наших фахівців, які вручну оброблять Ваш текст до потрібного формату.

Як зробити з файла PDF файл word

Яко конвертувати безкоштовно один файл в інший?

І наостанок, найпростіше! Що робити, якщо треба перевести формат pdf в вордовскій документ? Іншими словами, як файли DOC і DOCX зберегти в ПДФ? А тут – все просто … Якщо ви не знали – читайте далі! Текстовий редактор Word чудово вміє зберігати файли у форматі PDF – досить, при збереженні файлу вказуйте інший формат. А це вміють робити всі програми від компаніїMicrosoft Office.

Ми щиро сподіваємося на те, що наші поради полегшать вам життя, так як приємно з’ясовувати щось нове кожен день. Залишайтеся завжди з нами!

З повагою, компанія «Студік».

 

Allegiant is a business WordPress theme geared towards online businesses and agencies.

This theme is focused towards providing a complete showcase of your portfolio, sporting a full-page design that will surely wow your visitors.

Счетчики
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.