Підготовці до іспитів рідко приділяється багато часу, адже до останнього моменту здається, що все ще можна встигнути. Однак і за короткий проміжок цілком можливо вивчити відповіді на квитки, якщо як слід зосередитися і підійти до процесу з усією серйозністю.

Інструкція

  • Розподіліть квитки таким чином, щоб на всі дні, що залишилися до іспиту їх була однакова кількість. При цьому в останній вечір залиште трохи часу на повторення вже вивченого матеріалу.
  • Вивчайте з ранку, гарненько виспавшись напередодні. Найкраще це починати підготовку до іспиту о 7-8 годині. В цей час голова ще ясна, а думки чисті. На свіжу голову інформація запам’ятовується набагато швидше і простіше, що значно економить час.
  • Читайте і вникате в матеріал. Не потрібно зазубрювати кожну відповідь, досить просто уважно прочитати інформацію і відкласти в своїй пам’яті найбільш важливі моменти. Якщо щось складне для розуміння, обов’язково розберіть це питання, адже інакше ви не зможете на нього відповісти навіть в тому випадку, якщо завчите його. Будь-яке питання викладача по темі зазубреної, але незрозумілої відповіді може поставити вас в глухий кут. А ретельно розібраний матеріал дозволить вам добре орієнтуватися в предметі, проводити паралелі і робити самостійні висновки.
  • Повторюйте вивчену інформацію. Прочитавши відповідь, закрийте підручник і подумки згадайте сенс і ключові моменти даного матеріалу.
  • Робіть перерви в процесі занять. Дуже важливо давати відпочинок своїй голові, інакше ви не зможете запам’ятовувати інформацію протягом усього дня, і ваша працездатність швидко знизиться. Щогодини відпочивайте 10 хвилин, а кожні 3 години міняйте вид діяльності – погуляйте на свіжому повітрі 20-30 хвилин, зробіть фізичні вправи або якусь домашню роботу.
  • В кінці дня розкажіть кому-небудь освоєний за день матеріал. Якщо ви одні, проговоріть вголос відповіді самі собі. Це дозволить не тільки добре запам’ятати інформацію, але і додасть вашій мові додаткову твердість і впевненість. Подумайте, які додаткові питання може задати викладач з того чи іншого моменту, і підготуйте відповіді на них.


Rate this post