Замовити наукову статтю

Напишемо наукову статтю на замовлення терміново з поетапною оплатою за результат і гарантією 14 днів на безкоштовне доопрацювання.

Професійні автора нашої біржі допоможуть написати оригінальну наукову статтю рівня ВАК, яка пройде перевірку на антиплагіат у багатьох міжнародних виданнях.

Дисципліни

 • кримінальне право;
 • психологія;
 • економіка;
 • право (юриспруденція);
 • біологія;
 • педагогіка;
 • медицина;
 • українсьька мова;
 • екологія;
 • історія;
 • стоматологія;
 • англійська мова;
 • гігієна харчування;
 • лабораторна діагностика.

Безкоштовний розрахунок вартості

Оформити замовлення на допомогу в написанні наукової статті може будь-який студент, аспірант або магістрант.

Завдяки нашим фахівцям стаття буде написана якісно. Ми беремо тільки 50% і даємо гарантію, що вашу статтю опублікують в науковому журналі або збірнику.

Крок 1. Робите заявку на розрахунок вартості наукової статті.

крок 2. Вносите передоплату в розмірі 50% від суми замовлення.

Крок 3.Узгоджуємо план статті.

Крок 4. Відправляємо замовлення в роботу і допомагаємо вам.

Крок 5. Отримуєте наукову статтю на електронну пошту, а також гарантію на безкоштовну доопрацювання протягом 14 днів.

Надаємо допомогу в написанні наукових статей

Наші експерти нададуть допомогу в написанні наукових статей. На нашій біржі серйозний відбір авторів. Кожен фахівець повинен володіти закінченою вищою освітою, а також не менше 10 наукових публікацій. Автори на початку здають тестове завдання, і вже після цього допускається до написання статей.

Оплата послуг

Повна оплата за написання наукових статей проводиться після їх виконання через 7 днів.

Ви маєте право на безкоштовну доопрацювання в разі, якщо стаття зроблена не по вашим вимогам або план не збігається. Термін доопрацювання становить 14 днів, але зазвичай стаття допрацьовується протягом 2-3 днів.

Оплата здійснюється безготівковим платежем картою будь-якого банку. Реквізити оплати ви дізнаєтеся після розміщення замовлення.

Наші гарантії

Якщо ви оформляєте замовлення на написання статті у нас, то отримаєте роботу, яку гарантовано візьмуть до публікації в будь-якому науковому журналі. Якщо статтю не приймуть, ми відправимо її на коригування її до того рівня, поки її не приймуть. В крайньому випадку, ми допоможемо опублікувати наукову статтю у наших партнерів.

Що таке наукова стаття?

Наукова стаття – це таке дослідження автора, присвячені певній темі, в якій розкриваються актуальні проблеми і, з використанням наукових методів аналізу, а також наводяться обґрунтовані рішення знайдених проблем.

Для того, щоб стаття була визнана науковим співтовариством, вона повинна бути опублікована в науковому збірнику. Журнали, що входять до переліку ВАК мають найбільш значну питому вагу в науковому співтоваристві і більш суворі вимоги до наукових робіт. Публікації в даних виданнях необхідні аспірантам і докторам наук.

На радість багатьох студентів допомогу в написанні наукової статті, як і будь-який інший студентської роботи можна замовити по інтернету.

Трохи статистики

5 з 10 Тільки 5 з 10 наукових статей приймаються до публікації без додаткових коригувань. 7 днів В середньому на написання якісної наукової статті студенти витрачають не менше тижня: узгодження теми, пошук матеріалу, написання, пошук конференції, публікація
90% Мінімальний поріг унікальності наукової статті повинен становити не менше 90% без урахування цитування та літератури. 5 штук. Наукові керівники вимагають не менше 5 актуальних джерел літератури: монографії, наукові роботи (НЕ сайти і не підручники).

Не важливо, як ми пишемо, але дуже важливо, що ми пишемо.

Г. Лессінг

Чому складно написати наукову статтю?

Написання наукової статті самостійно – це досить непросте заняття так як складнощі є вже починаючи від наукового стилю і закінчуючи рівнем оригінальності.

Як правило, потрібно дотримуватися наукового стилю і вчитися писати статтю в 3 особі множини (ніяких “я”, “мною”, “нами”).

Стаття не буде вважатися науковою, якщо в ній не буде проведений огляд робіт авторів з даної теми. Знайти такі статті не можна в інтернеті, а перед тим, як зібрати необхідну інформацію, потрібно все перечитати, щоб узагальнити все і представити в кращому вигляді.

Досить складно підняти оригінальність наукової статті. Якщо підняття оригінальності до 30% не складе труднощів, то оригінальність в 80-90% стає нерозв’язним завданням, а саме такі вимоги виставляють наукові журнали. Пам’ятайте! Статті, викачані з інтернету не пройдуть перевірку на оригінальність.

У підсумку, написання наукової статті займе багато часу, якщо ви не професіонал, то будете писати 5-7 днів, при цьому роботу з першого разу не приймуть до публікації, так як знайдуться недоліки.

Щоб дарма не витрачати часу на написання наукової статті, рекомендуємо звернутися за допомогою до наших авторів. Перед вибором фахівця розберіться скільки статей він вже написав, чи писав він наукові статті з вашої тематики.

Після того, як стаття написана, перевірте її на відповідність технічним завданням (тема і вимоги), плагіат і наявність орфографічних помилок. При виявленні недоліків в роботі, вимагайте безкоштовної доопрацювання.

В результаті ви не тільки заощадите час, а й отримаєте якісну наукову статтю вищого рівня.

Реальні ризики

Час Якщо вашу куплену статтю не приймуть на публікацію відразу, то статтю обов’язково доведеться доопрацьовувати. Нерви Якщо в науковій статті немає структури, актуальності, проблеми та новизни, то науковий керівник змусить переписати статтю кілька разів.
Терміни Процес написання статті затягується, і ви не встигаєте до дати виходу наукового журналу або конференції. Гроші Деякі наукові журнали можуть не повертати гроші за пропущені статті або рецензію на статтю.

Ефективне делегування – вищий вид ефективної людської діяльності. Довіряйте роботу професіоналам.

Стівен Кові

Структура наукової статті

Тема наукової статті. Як правило, визначається виходячи з теми дисертації або випускної кваліфікаційної роботи. Можна писати і на загальні теми з дисципліни, коли цього вимагає викладач або науковий керівник.

Анотація. Це короткий зміст суті наукової статті. В цьому розділі підкреслюється новизна і особливість наукового дослідження. В середньому, обсяг анотації становить 4-6 рядків.

Ключові слова. Набір ключових слів і словосполучень (2-3 слова), які найбільш точно і популярно визначають обрану тему.

Вступ. У вступній частині статті підкреслюється актуальність проблеми і необхідність її вирішення.

Основна частина. За обсягом наукова робота становить 90% від усього обсягу. В основній частині статті проводиться аналіз наукових робіт по темі – визначення тієї сфери проблеми, яка вирішена в повному обсязі. Далі ставляться мета і завдання. Визначається оптимальний метод дослідження і наводиться аналіз автора. Основна частина наукової статті закінчується описом результатів дослідження (графіки, таблиці, формули – все вказується тут, в інших частинах їх бути не повинно).

Висновки. Узагальнюються результати дослідження. Обов’язково описується економічна користь від результатів дослідження (користь для суспільства, якщо тема статті присвячена, наприклад, літературі).

Список використаних джерел. Література оформлюється відповідно до ГОСТ 2008 або вимогам видання. У загальному випадку, за алфавітом. У науковій статті завжди вказуються посилання на джерела використаної літератури.

Ціна наукової статті

Вид робіт Вартість за 1 стор. Середній обсяг Терміни виконання
Стаття ВАК 200 грн. 6 стор. 7 днів
Стаття Scopus 400 грн. 12-15 стор. 10 днів
*** Унікальність всіх статей 90% (ETXT, Antiplagiat, Advego).

Акція! Знижка 300 грн за перше замовлення (діє до 30.11.2021 року)

Замовити опір матеріалів рішення задач

5/5 - (1 vote)