Замовити курсову роботу з логістики

Замовити опір матеріалів рішення задач

Логістика – це наука про управління, інформаційними, матеріальними і людськими потоками з метою мінімізації витрат (оптимізації). Логістика – це такий вибір найбільш кращого варіанту забезпечення товаром потрібної кількості, потрібної якості, в потрібний час, в потрібному місці і з мінімальними витратами.

З позиції менеджменту організацію логістики можна розглядати як стратегічне управління матеріальними потоками в процесі постачання: закупівлі, перевезення, продажу та зберігання матеріалів, деталей і готового інвентарю (техніки та іншого). Поняття «логістика» вже давно перестали плутати і ототожнювати, оскільки професія менеджера логістики в сучасному світі є однією з найбільш популярних і затребуваних, а значить, сучасні люди прекрасно знайомі з цим терміном. Логісти – це люди-управлінці, які займаються питаннями закупівлі, транспортування, зберігання і збуту товару.

Робота практично будь-якої компанії тісно пов’язана з логістичними процесами, а значить, професійні та досвідчені логісти для кожної з них – необхідність. Стати хорошим логістом допоможе навчання в одному з вузів України. На щастя, вибір вузів, і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожим напрямками, так і багатопрофільний ВУЗ, де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи за напрямками «Логістика, Склад, ЗЕД»:

 • Університет міжнародних інноваційних ідей

Адреса: м. Київ, пер. Ковальський, 19

Факультети – економіки і менеджменту.

 • Київський університет економіки і технологій транспорту

Адреса: м. Київ, вул. Лукашевича, 19

Факультети – інфраструктури та рухомого складу залізничного транспорту; – управління залізничним транспортом; – фінансово-економічний.

 • Інститут менеджменту та фінансів при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

Адреса: м. Київ, вул. Васильківська, 90-а, кімн. 904

Факультети – менеджмент (інноваційної діяльності, інвестиційної діяльності, інформаційних технологій); – менеджмент зовнішньоекономічної діяльності; – Фінанси і кредит; – облік і аудит.

 • Інститут економіки, права і систем управління Песоцьких

Адреса: м. Київ, вул. Політехнічна, 35, корпус № 9 НТУУ «КПІ»

Факультети – маркетинг; – організація обслуговування населення; – менеджмент невиробничої сфери; – логістика; – бухгалтерський облік.

 • Національна академія статистики, обліку та аудиту

Адреса: м. Київ, вул. Підгірна, 1

Факультети Прикладної статистики, економічної кібернетики менеджменту: – прикладна статистика; – економічна кібернетика; – менеджмент зовнішньоекономічної діяльності. Обліку і аудиту: – облік і аудит. Фінансів: – фінанси. Банківської справи: – банківська справа.

 • Інститут екології, економіки і права

Адреса: м. Київ, вул. Тургенєвська, 11

Факультети – екологія та охорона навколишнього середовища; – маркетинг; – фінанси; – Міжнародна економіка; – психологія.

 • Київський економічний інститут менеджменту

Адреса: м. Київ, вул. Смоленська, 31/33

Факультети фінанси і кредит: – фінанси (спеціалізації: фінансовий та банківський менеджмент) маркетинг: – маркетинг (спеціалізації: маркетинговий менеджмент, маркетинг споживчого ринку) економічна кібернетика менеджмент: – менеджмент організацій (спеціалізації: менеджмент на ринку товарів і послуг, менеджмент готельного та ресторанного бізнесу ); – менеджмент зовнішньоекономічної діяльності (спеціалізація: менеджмент міжнародної торгівлі) соціологія

 • Українсько-американський інститут “Вісконсінський міжнародний університет” (США) в Україні

Адреса: м. Київ, вул. Тургенєвська, 8/14 (к. 1-4)

факультети– управління бізнесом, – менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.

 • Київська гуманітарна академія

Адреса: м. Київ, вул. Козацька, 120/4

факультети– міжнародних відносин; – романо-германської філології; – економічний

 • Київський славістичний університет

Адреса: м. Київ, вул. Мате Залки, 10г

Факультети – інститут славістики і міжнародних відносин; – факультет менеджменту і туризму

 • Університет сучасних знань

Адреса: м. Київ, вул. Велика Васильківська 57/3

факультети– Правознавство, – Філологія, – Психологія, – Фінанси і кредит, – Облік і аудит, – Менеджмент.

 • Національний університет державної податкової служби України

Адреса: Київська обл., м.Ірпінь, вул. К. Маркса, 31

Факультети – підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції; – економіки та оподаткування; – фінансів і банківської справи; – обліково-економічний; – юридичний; – заочний

Наше агентство надає допомогу всім студентам і аспірантам за спеціальністю «ЛОГІСТИКА, СКЛАД, ЗЕД»

У вас часто виникають проблеми з курсовими роботами з логістики? Ви намагаєтеся зробити все можливе, щоб знайти онлайн-рішення для написання курсових робіт з логістики? Ви все ще сумніваєтеся на якому сайті замовити курсову роботу з логістики щоб отримати хорошу допомогу по її написанню? Вам потрібен професійний помічник по роботі, щоб допомогти з вашої дисципліною «логістика»? Чи готові ви заплатити гроші, щоб отримати вашу курсову роботу вчасно? Тоді ви просто знайшли правильний сайт під назвою Studik – курсові на замовлення.

Допоможемо написати курсову роботу за вашими вимогам. Якщо є методичні вказівки – обов’язково скидайте їх теж.

Замовити опір матеріалів рішення задач