Допомога студентам з медичної хімії: реферати, есе, контрольні і самостійні роботи на замовлення

Якісні лікарські препарати в житті кожної людини відіграють велику роль. Для розробки і створення сучасних дієвих лікарських засобів існує наука «медична хімія». Дана дисципліна займається пошуком біологічно активних речовин, вивченням механізмів їх дії на молекулярному рівні і отриманням лікарських засобів.

Зародження медичної хімії відбулося в кінці 19 століття, але остаточне формування настало в 70-х роках 20 століття. Ця наука тісно пов’язана з біотехнологіями, біохімією, фармакологією, молекулярною біологією, токсикологією, ветеринарією, комп’ютерним моделюванням і технологіями лікарських засобів.

Всі лікарські речовини отримують з натуральних або штучних матеріалів. Тому лікарські препарати поділяють на органічні та неорганічні сполуки. Основою ліків на органічній основі служить рослинна сировина. Це може бути сланці, деревина, нафта, газ, вугілля. Неорганічні речовини в медицині застосовують не так часто, як органічні.

У медичній хімії існує ряд дослідницьких методик:

  • Емпіричний метод (метод випадкового відкриття);
  • Метод просіювання (визначення нового біологічно активного препарату за допомогою безлічі хімічних сполук);
  • Синтез відомих лікарських препаратів.

Студент, який вивчає медичну хімію, отримує курс базових знань з технологій лікарських препаратів, методів органічного синтезу і біологічного скринінгу, біохімії, молекулярної біології. Також вони отримають лабораторну практику по фармакології, фармакокінетики, фармакодинаміки та біоінформатики. Майбутній фахівець з медичної хімії може застосовувати свої знання в розробці інноваційних біотехнологічних і синтетичних лікарських препаратів і проводити сучасні наукові дослідження. На сьогоднішній день такі фахівці дуже затребувані не тільки в Україні, а й у світовій фарміндустрії.

У процесі вивчення медичної хімії як дисципліни, студенти стикаються з написанням курсових, лабораторних, контрольних робіт, рішенням практичних завдань і тестів. Щоб не витрачати свій час, наше агентство пропонує свою допомогу у виконанні всіх видів студентських робіт. Ми пишемо дипломні роботи, дисертації, звіти з практики, науково-дослідні роботи, презентації та багато іншого. Гарантуємо своєчасне і якісне виконання з докладним описом вашої роботи. Надаємо написання англійською мовою.

Замовити опір матеріалів рішення задач

5/5 - (11 votes)