Зробити аналіз статті

Аналіз наукової статті на замовлення для студентів, викладачів, аспірантів

1

Строго дотримуємося вимоги методички, знаємо всі ГОСТи

2

Всі роботи проходять перевірку якості

3

Оцінимо вашу заявку протягом 2 годин

4

Пишемо плани безкоштовно

Додати замовлення


Уточніть завдання


Зробимо аналіз фінансової статті для міжнародних наукових журналів

Аналіз друкованих або розбір цифрового формату наукових статей, які у відкритому доступі представляють вже наявні по темі напрацювання, потрібен не тільки при написанні есе, реферату, презентації, курсової роботи або доповіді на конференцію, а й на етапі збору інформації для власної оглядової або дослідницької публікації.

Уміння аналізувати і критично мислити – цінний навик. Він не тільки допоможе студентам у навчанні, але також дозволить оцінювати обґрунтованість статей новин і проводити, необхідні докладні дослідження. Якісний аналіз статей вимагає написання резюме на основі будь-якої наукової статті або доповіді, а також написання приміток до статті та дослідження статті та біографії її автора.

Чудовий приклад аналізу наукової статті допоможе розібратися, як швидко, але при цьому якісно проаналізувати результати роботи колег. Але для початку давайте розглянемо, за яким планом діяти.

Алгоритм аналізу (Приклад аналізу наукової статті)

Основна мета аналізу будь-якої наукової статті – це оцінити значимість публікації як джерела достовірної і актуальної інформації, тому логічно почати з уважного прочитання матеріалу.

Якщо в статті присутні незрозумілі терміни, то вам необхідно розібратися з їх значенням, а потім знову перечитати текст.

Після того, як пропонована тема стане гранично зрозуміла для розуміння, варто приступити до аналізу статті.

Для того щоб не упустити важливі моменти і не втратити зайвого часу, радимо використовувати наш шаблон аналізу статті:

 1. Авторство, місце публікації. Ким написана наукова стаття: де працює автор (НДІ, виробництво, університет: теоретик або практик). Де опублікована наукова стаття: авторитетність видання, індекс цитування журналу. Відповідність назви статті наукового стилю і змісту.
 2. Актуальність статті. Наскільки тема дослідження затребувана в суспільстві або науці. Давність опублікування наукової статті.
 3. Новизна статті. Чи містяться нові дані, які можна розцінити як внесок в науку.
 4. Жанр. Відповідність викладу матеріалу вимогам написання статей і академічного письма в цілому: Мова (термінологія, мовні кліше і доречність їх використання). Наявність і вагомість доказової бази (за стандартами стилю подання матеріалу має будуватися за схемою: теза – аргумент). Оптимальність кількості цитат, їх точність і виправданість наявності в тексті. Цілісність структури статті.
 5. Якість огляду літератури. Кількість і якість джерел в літературі, а також їх релевантність темі.
 6. Репрезентативність фактів. Багато уваги потрібно приділити наявності точних і об’єктивних даних: опитувань; результатів експериментів; звітів про випробування; експертних думок; документально або офіційно підтверджених відомостей і т. д. Саме їх присутність визначає рівень інформативності матеріалу.
 7. Теоретична і практична цінність описаного в статті дослідження. Прочитання статті дає нові відомості? Що зміниться і де можна використовувати результати? Чи проводилася апробація?
 8. Обгрунтованість висновків. Співвідносяться зроблені автором висновки з фактами, представленими в тексті статті?

Замовити опір матеріалів рішення задач

Разом з “Аналіз статті” шукають:

 • аналіз наукової статті
 • аналіз наукової статті приклад
 • аналіз наукової статті з журналу приклад
 • аналіз тексту
 • аналіз тексту онлайн
 • приклад аналізу статті
 • як зробити аналіз статті
 • аналіз педагогічної статті з журналу приклад
 • аналіз газетної статті в публіцистичному стилі
Допомога студентам в навчанні

Працюємо з усіма містами України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Луцьк.

Графік роботи
З 10-00 до 22-00 з ПН по ПТ,
З 10-00 до 16-00 СБ
Неділя - вихідний
А якщо серйозно - сайт працює до останнього відвідувача!!!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.