Допоможемо вирішити задачі з різних дисциплін. Як вирішувати завдання з фізики, математики, хімії в школі та внз?

Last Updated on

Замовити розв’язання задач. Задачі на замовлення (Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне)

Якщо ви хочете замовити розв’язання задач, то можете звернутися в нашу компанію “Студік“. У нашому агентстві налічується 846 авторів з найрізноманітніших дисциплін: алгебра, математика, геометрія, фізика, логіка, економіка, хімія, маркетинг, статистика, програмування, організація виробництва, бухгалтерський облік, теоретична механіка, опір матеріалів, деталі машин і інші дисципліни. Наші фахівці правильно і швидко вирішать всі приклади і завдання по вашим предметам. При вирішенні завдань з точних наук, таким як фізика, хімія, математика надаємо розгорнуте рішення прикладів з використанням формул і графічного матеріалу. У разі повернення викладачем контрольної роботи – доробка БЕЗКОШТОВНО!

Приблизні ціни на вирішення задаx:

 • алгебра, математика, геометрія – від 40 грн
 • математичне моделювання – від 40 грн
 • фізика – від 45 грн
 • статистика (математична та економічна статистика)
 • теоретична механіки (теормех) – від 75 грн.
 • будівельна механіка (будмех) – від 75 грн.
 • опір матеріалів (опірмат) – від 75 грн.
 • деталі машин (ДМ) – від 75 грн.
 • хімія – від 25 грн.
 • програмування – від 70 грн.
 • теоретичні основи електротехніки (ТОЕ) – від 60 грн. (Слід враховувати що деякі завдання по ТОЕ передбачають вирішення декількома методами, в цьому випадку кожен метод вважається окремим завданням)
 • рішення задач з економіки (логіка, бухгалтерський облік, мікроекономіка, макроекономіка, економіка підприємства, економіка і організація виробництва) – від 40 грн.
 • рішення задач з права – від 100 грн

Бувають випадки, коли ціни на завдання або приклади можуть бути нижче, ніж наведені вище. Слідкуйте за нашими акціями і сезонними знижками. Необхідність коментарів до вирішення додає 5-10 грн. до вартості завдання.

Зверніть увагу, що в період екзаменаційних сесій вартість рішення прикладів або завдання збільшується через сильне завантаження авторів роботами. Тому намагайтеся, замовляти завдання заздалегідь – це заощадить ваші гроші і наш час.

Надаємо допомогу при вирішенні задач для студентів з України, Росії, СНГ:

 • Замовити розв’язання задач можна не тільки в Києві, але також і в таких містах як Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця, Одеса, Харків, Кропивницькиц, Луцьк, Суми, Полтава, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Хмельницький, Тернопіль, Рівне, Чернівці, Миколаїв, Сімферополь. Донецьк, ДНР, Луганськ, ЛНР
 • Купити вирішення завдань в Росії: Москва, Санкт-Петербург, Новосибірськ, Єкатеринбург, Нижній Новгород, Казань, Самара, Омськ, Челябінськ, Ростов-на-Дону, Уфа, Волгоград, Красноярськ, Перм, Воронеж, Саратов, Краснодар, Тольятті, Барнаул, Тюмень, Іжевськ, Ульяновськ , Іркутськ, Владивосток, Ярославль, Хабаровськ, Махачкала, Оренбург, Новокузнецьк, Томськ, Кемерово, Рязань, Астрахань, Пенза, Набережні Челни, Липецьк, Тула, Кіров, Чебоксари, Калінінград, Курськ, Улан-Уде, Ставрополь, Магнітогорськ, Брянськ, Іваново, Твер, Білгород, Сочі, Нижній Тагіл.

Як замовити розв’язання задач? Заповни всі поля тут

Замовити опір матеріалів рішення задачРазом з «Рішення задач з математики фізики» шукають:

написати задачу і отримати відповідь написати задачу і отримати рішення
рішення задач онлайн допомога у вирішенні завдань з математики
завдання з математики вирішити задачу з математики 4 клас
як вирішити задачу завдання з математики 2 клас
допомога з математики відповіді з математики 2 клас
вирішити задачу з фізики онлайн безкоштовно готові рішення завдань з фізики
завдання з фізики завдання з фізики з рішенням
завдання з фізики 7 клас з рішенням як вирішувати завдання з фізики
приклади розв’язання задач з фізики рішення задач з хімії
збірник задач з фізики вирішувач завдань з фізики