Розробка бізнес-планів

Розробка бізнес-планів на замовлення (Росія, Україна, Білорусія, Казахстан)

Де в Москві, Мінську, Києві замовити бізнес-план?

Біржа авторів “Студік” складає бізнес-плани, ТЕО будь-якої складності, які сильно відрізняються від стандартного варіанту. Звертаємо вашу увагу на те, що додаткові вимоги до бізнес-плану можуть привести до збільшення обсягу робіт і, отже, до збільшення вартості.

 • Ціна: договірна
 • передоплата: 50%
 • Термін написання: 3 – 7 днів
 • Автор роботи: викладач ВНЗ
 • доопрацювання: безкоштовно
 • Отримання роботи: по електронній пошті

Замовити опір матеріалів рішення задач

Систематизація документів

Під складанням бізнес-плану зазвичай мається на увазі складання певних документів, як за метою використання, так і за наповненням. У більшості випадках замовнику немає потреби замовляти складання повного бізнес-плану. Рідко, для зменшення вартості замовлення, але з урахуванням спрямованості досить здійснити замовлення на розробку ТЕО.

Наша компанія Студік пропонує ознайомитися з систематизацією документів, які розробляємо в ході бізнес-планування:

 1. Бізнес-план (БП)

Бізнес-план – документ, який зображає все без винятку аспекти бізнес-проекту. Він складається з чотирьох головних складових:

Маркетинговий блок. У маркетинговому блоці бізнес-плану описуються всі без винятку важливі елементи і умови, пов’язані з впливом на ринок і його реакцією в слідстві реалізаціїї проекту. В даному блоці показується, яка обрана конкурентна політика і чому вона призведе до результату, які переваги отримає компанія, і які з них принесуть користь, яку слід виробляти продукцію (реалізовувати товари, надавати послуги), яким чином буде формуватися попит на продукцію (послуги) в межах планованих цін. Іншими словами, кому, як і яким чином, а також на яких умовах мається на увазі реалізувати товари або послуги.

Виробничо-технологічний блок. У цьому блоці бізнес-плану описується методика виготовлення продукції і організація виробничих процесів. В даному блоці йдеться про те, як буде сплановано виробництво товарів і забезпечення необхідною сировиною, а також матеріалами, комплектуючими та іншими продуктами.

Управлінський блок. Тут описується система управління вашою компанією, план інвестицій, а також параметри, які пов’язані із залученням, навчанням і звичайно ж управлінням трудовими ресурсами. В управлінському блоці також описується, як буде сплановано управління компанією, а саме вказана структура управління компанією, її менеджери та інші фахівці, кількість трудових ресурсів, система мотивації працівників, система постійного забезпечення людськими ресурсами необхідної кількості і якості.

Фінансово-економічний блок. В даному блоці бізнес-плану аналізуються результати фінансових результатів за обраним маркетинговому, виробничому і управлінському методу, розглядаються грошові потоки, прибутки і збитки, а також коефіцієнти ефективності з урахуванням вартості грошових коштів у часі, фактори фінансового ризику та ін. У фінансово-економічному блоці розраховується економіка всього проекту (різні способи і графіки фінансування бізнес-проекту, основні витрати і доходи, всі види грошових потоків (позитивні і негативні), розглянути атрівается система оподаткування, операції імпорту та експорту товарів, застосування валют та інше). Розрахунки і параметри відображення даних здійснюються загальновизнаною практикою в бух.учёте і фінансовому менеджменті.

На кінцевій стадії проекту здійснюється розрахунок і аналіз економічних і фінансових показників цього бізнес-плану, які враховують виробничо-технологічну, маркетингову, фінансово-економічну і управлінську модель.

 1. Техніко-економічне обгрунтування (ТЕО).

На відміну від «Бізнес-плану» ТЕО не містить маркетинговий блок, але в виробничо-технологічному блоці аналізується розширене обґрунтування вибору способів організації виробництва. При складанні ТЕО здійснюється допущення про те, що маркетингові параметри заздалегідь відомі і зовсім не вимагають додаткового опису. Даний блок розглядається в основному по відношенню до управління виробничими ресурсами.

 1. Фінансово-економічне обґрунтування (ФЕО)

ФЕО на відміну від бізнес-плану не має маркетинговий, виробничо-технологічний і управлінський блок. При складанні ФEO робиться акцент на те, що маркетингові, виробничо-технологічні й управлінські характеристики вже відомі і не потребують додаткового опису.

 1. Попередній економічний розрахунок (ПЕР)

Попередній економічний розрахунок– альтернатива ФЕО, але тут не використовуються розрахунки відповідно до відомої практикою в бух.обліку і фінансовому менеджменті (тобто немає дисконтування грошових потоків, відсутній облік рівня інфляції, стандартні форми балансу і звіту про прибутки і збитки, коефіцієнти ефективності інвестицій, аналіз фінансового ризику та інше.). Розглядаються такі параметри як: обсяг виробництва, обсяг продажів, структура витрат, точка беззбитковості, собівартість, всі види грошових потоків, прибутку і збитків).

Такий вид розрахунку використовується, коли потрібно швидко проаналізувати цифри бізнес-плану, провести аналіз економічних показників при різних початкових параметрах, а також оцінити потенційну привабливість бізнес-плану. Якщо попередні бізнес-план виявляється цікавим для впровадження, тоді складається повноцінний «Бізнес-план». У більшості випадках потенційні інвестори бізнес-проектів краще сприймають аналітику, запропоновану в ПЕР, ніж стандартно піднесену інформацію в Фео.

 1. Резюме інвестиційного проекту (РІП)

Резюме інвестиційного проекту – це такий вид документа, який призначений для інвесторів. Він містить інформацію, на підставі якої інвестор прийме рішення про доцільність подальшого вивчення бізнес-плану на предмет його фінансування. Резюме інвестиційного проекту – скорочений вигляд бізнес-плану, який надається потенційному інвестору. Особливістю цього документа є те, що в ньому коротко описуються результати бізнес-плану: короткий огляд ринку, фінансово-економічні показники, а також ретельно розписуються пропозиції потенційним інвесторам.

Структура Бізнес-плану:

Згідно з результатами виконання робіт замовнику передається «Бізнес-план».

У структуру бізнес-плану входять наступні документи:

 • електронна копія документа в форматі PDF і MS Word;
 • обсяг – 35-50 сторінок основного документа і Додатки 25-70 сторінок;
 • шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 14 pt., міжрядковий інтервал – 1,5, формат A4;
 • оформлення – у вигляді брошури, стилізований титульний лист.

Програмний продукт «Інтерактивна фінансова модель підприємства»:

 • електронний інтерактивний документ у форматі MS Excel;
 • відео інструкція по використанню.

Наші переваги:

 • Величезний практичний досвід в фінансовому менеджменті при складанні бізнес-планів.
 • Вибір найкращого способу складання бізнес-плану.
 • Всі бізнес-плани зрозумілі й обґрунтовані.
 • Всі бізнес-плани переконливі.
 • Всі бізнес-плани добре сприймаються.
 • Всі бізнес-плани привабливі.

Замовити опір матеріалів рішення задач

Допомога студентам в навчанні

Працюємо з усіма містами України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Луцьк.

Графік роботи
З 10-00 до 22-00 з ПН по ПТ,
З 10-00 до 16-00 СБ
Неділя - вихідний
А якщо серйозно - сайт працює до останнього відвідувача!!!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.