Шпаргалки на замовлення

Написання шпаргалок, відповідей на екзаменаційні квитки в Росії, Білорусії, Казахстані, Україні

Готуємо студентів до сесії: пишемо шпаргалки на всі випадки життя!

Якщо на носі сесія і ви не встигли добре підготуватися до вашого предмету. Не біда, можна все легко вирішити за допомогою виготовлення шпаргалок.

Для того щоб замовити написання шпаргалки подайте нам заявку через форму нижче з докладним описом того яку шпаргалку хочете отримати.

Замовити опір матеріалів рішення задач

Найсучасніші шпаргалки студенти роблять на спеціальній прозорій плівці, а потім вставляють її в ручку або пишуть на нігтях.

Настала гаряча пора: сесія наближається семимильними кроками, і часу для підготовки немає. Не все так погано, на допомогу студентам приходять шпаргалки. Агентство Студік вирішило з’ясувати, як саме викладачі ставляться до шпаргалок і яка користь є від них.

ВИКЛАДАЧ БАЧИТЬ ВАС НАСКРІЗЬ

Всі учні студенти і школярі повинні знати наступні: викладач завжди бачить, коли ви списуєте. “Перш за все студента видають його очі, – розповідає викладач економіки Тетяна Миколаївна. – Іноді він відчуває свою провину і очі у нього бігають як у шкідливого кота. Також буває, що студент вважає себе розумнішим за всіх і тому його погляд стає нахабним. Та й не тільки очі, про списування сигналізує весь вид студента: напруженість, різкі рухи, нестандартна поза, наприклад коли одна рука під столом або коли сильно підняте плече. Також може бути спеціальна зачіска – волосся лягають на одну сторону, щоб приховати микрофон від “хендс-фрі” мобільного телефону

В основному всіх викладачі поділяються на тих, хто не сприймає шпори. А інші навпаки, закривають очі на шпори і оцінюють за попередньою курсовою, контрольною чи реферата або ж дізнаються реальний рівень знань студента, задаючи велику кількість додаткових питань. “До речі, якщо раптом в середині іспиту викладач виходить із залу, то потім, раптово повернувшись, по замішання студентів визначає, хто списував, а хто – ні”. Мораль цієї байки така: для списування потрібно володіти хорошими акторськими даними та робити це максимально невимушено. Якщо ви так робити не вмієте, а викладач – затятий противник шпаргалок, то не варто використовувати шпаргалки на іспиті – все одно буде “незалік”.

ШПАРГАЛКИ ПОЛІПШУЮТЬ ПАМ’ЯТЬ

Якщо на іспиті не вдасться застосувати шпори, то вона може принести вам користь. Написана від руки шпаргалка корисна при підготовці. Переписуючи інформацію, акуратно за її структурою на маленькі листочки паперу, перечитуючи по кілька разів, студент автоматично запам’ятовує цей матеріал. Тому, багато викладачів поблажливо ставляться до студентів та учнів, які самостійно пишуть і користуються написаними шпаргалками і не переносять тих, хто приносить роздруківки з книг або користується мобільними шпаргалками. “Щоб від шпаргалки був кращий ефект, при написанні її потрібно враховувати, до якого типу сприйняття інформації ви ставитеся. Визначити це не складно: Візуалам заважає світло, аудиалам – звуки, а кінестетикам – незручне ліжко.

ТОП5 ЦІКАВИХ шпор

Гармошки, які пишуться бісерним почерком, або хендс-фрі, які заховані в вусі і підключені до мобільного телефону – найпоширеніші види шпор. Але в наше століття сучасних технологій постійно поповнюються шпаргалочние ноу-хау. Студік вирішив провести рейтинг найпопулярніших на сьогодні.

  1. Шпаргалки на нігтях

Можна писати шпаргалки на довгих, спеціально нарощених для цієї мети нігтях спеціальної гелевою ручкою, а зверху покрити безбарвним лаком. І якщо сильно не придивлятися, то не видно, що зображено на нігтях.

Недоліки: підходить тільки для дівчат, які вміють розписувати нігті, інакше може вийти криво, особливо на “робочої” руці. Хлопцям такий варіант точно не підходить.

  1. Шпаргалки на прозорій плівці

Шпаргалки можна надрукувати на прозорій фользі в будь-якому копіювальному центрі. Перевагою такого виду шпаргалки є те, що вони непомітні на світлих навчальних столах, з натурального дерева. Були часи, коли викладач стояв біля студента, а на столі лежала прозора шпаргалка, і він її навіть не помітив.

Недолік: на фарбованому столі така шпора швидко обчислюється.

  1. Ручка Джеймса Бонда

У світ вийшли спеціальні ручки-шпаргалки. Виглядають вони так: з ковпачка ручки висувається рулон паперу, на якому написана шпаргалка.

Недолік: викладачі знають про такі ручках і намагаються їх помітити.

  1. Шпаргалки на сигаретах

Оригінальні шпаргалки пишуть на сигаретах. Занадто багато інформації на сигарети звичайно ж не вмістити, але основні формули легко розмістяться. На задню частину сигарети можна написати номер питання, а на самій сигареті написати відповіді. Пачку сигарет покласти потрібно у відкритому вигляді на парту і потім витягнути потрібну сигарету, згідно обраного екзаменаційного білета. Далі справа техніки.

Недоліки: поміщається занадто мало інформації. Писати на сигаретах вкрай незручно.

  1. Робимо невидимі бомби

Зробити їх дуже просто: виготовляємо звичайну бомбу, кладемо під неї чистий аркуш, найголовніше – якомога сильніше притискати ручку, щоб букви чітко закарбувалися на чистому аркуші паперу, найпершу “видиму” бомбу можна викинути. На іспит потрібно прийти з пачкою паперу, з такими бомбами. Потім, коли будете витягати екзаменаційний білет, потрібно швидко знайти потрібну “невидимку”, зловити кут під яким краще видно невидимий текст і просто обвести то, що було вже написано будинку. До таких бомбам відносяться також і різнокольорові листки паперу, на яких шпори пишуться чорнилом такого ж кольору як і сам папір, наприклад, помаранчевої ручкою на помаранчевих аркушах паперу.

Недоліки: з бомбами дуже багато метушні. Наприклад, щоб непомітно від викладача знайти потрібну невидиму шпаргалку дуже складно. Такий метод може не підійти, якщо роздадуть проштамповані листочки.

Шпаргалки для любителів мобільних телефонів і планшетів.

Мобільний телефон давно увійшов в студентські ряди, як найзручніше пристрій для списування. При цьому зовсім не потрібно, щоб він був крутим: для мобільного “шпаргалки” досить буде того, щоб мобілка підтримувала можливість виходу в інтернет і мала Java програма. Також потрібен комп з шнурком або блютузом, через який створите шпаргалкуі залл’єте потім в свій мобільний.

Фотошпаргалка

Потрібно сфотографувати конспект, лекцію або підручник, а потім завантажити його в телефон. На іспиті просто виберіть потрібну фотографію і все з неї перепишіть. Можливо, що пошук потрібної фотки займет багато часу, а клацання в мобільному приверне багато уваги.

SMS-шпаргалка

Достатньо написати SMS-ки з потрібною інфою і зберегти в пам’яті мобільного телефону.

Підручник в телефоні

У мобільному телефоні, який підтримує Wap, Java і Bluetooth, вільно можна розмістити кілька підручників або лекцій. Для того щоб підручник потрапив в мобільний телефон, її спочатку необхідно перенести на комп’ютер: спочатку отксерити або відсканувати, а потім розпізнати в редакторі Word при допомогою такої програми як FineReader. Потім потрібно завантажити на комп’ютер програму BookReader, яка з тексту Word робить Java-книгу для мобільного. Після цього, потрібно відкрити відсканований текст і натиснути кнопку “Додати книгу” і вибрати потрібний текстовий файл, який потім будете перетворювати. Обов’язково виберіть назву, під яким книга буде відображатися на екрані монітора. Пізніше, коли все зробите, натисніть зверху кнопку “BUILD”. У тій папці, в якій обрали текстовий документ, з’явиться два документа: один з них з розширенням JAD (той, який показаний стандартним ярликом Windows), інший – розширення JAR (показаний ярликом WinRAR). Зберігаєте їх в мобільний телефон – і підручник у вас в телефоні :).

Інтернет-помічник

Ще один варіант – знайти шпаргалку за допомогою WAP і закачати її на телефон. Іноді на деяких сайтах (наприклад: wap.happymobile.ru, www.100shops.ru, www.otpada.net) шпори пропонують за гроші (від 30 до 60 грн. за шпору), тому краще завчасно поповнити рахунок в мобільному телефоні, щоб скачати шпаргалку без проблем. Альтернативний варіант – заздалегідь завантажити підготовлені шпаргалки на який-небудь файлообмінник (наприклад: depositfiles.com), а потім на іспиті зайти на нього і завантажити звідти інформацію прямо на телефон. Зверніть увагу на те, що такі безкоштовні файлообмінники повільні і завантажувати прийдеться довго).

Також в мережі інтернет є спеціальні сайти з готовими шпаргалками (наприклад: www.shpora.net, www.sms-examen.ru). Щоб імпортувати в нього свою шпору досить зайти на сайт через комп, зареєструватися і вибрати меню “Імпорт шпаргалок”. Скопіюйте туди текст шпори. Потім виберіть потрібний предмет (математика, фізика, хімія, біологія, історія, література та ін.), А потім натисніть кнопку “зберегти” – шпаргалка буде в пам’яті мобільного телефону. На самому іспиті заходите в інтернет на сайт, в який ви залили шпаргалку, вводите свій логін і пароль, і після цього вам відкривається вас список шпор. Вибираєте потрібну шпаргалку і потім непомітно переписуєте.

Замовити опір матеріалів рішення задач

Allegiant is a business WordPress theme geared towards online businesses and agencies.

This theme is focused towards providing a complete showcase of your portfolio, sporting a full-page design that will surely wow your visitors.

Счетчики
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.