Виклади. Як писати виклади? Де купити виклад?

Написання викладів на замовлення. Писати підсумковий твір в Києві буде простіше з нами.

Агентство «Студік» пропонує послуги з написання викладів на замовлення: виклад це мистецький навчальний твір, який полягає в короткому переказі змісту прочитаного тексту.

Виклад використовується в загальноосвітніх школах для формування стилю і правопису учнів.

Як правильно написати виклад?

Спочатку викладач повільно вголос зачитує основний текст, учні в цей час уважно його слухають і роблять робочі записи. Під час слухання виділяють тему і основний напрямок думки, поділяють твір на блоки, записують назви, імена, дати, числа.

Важливим моментом при роботі над викладом є правильне визначення стилю основного тексту і подальше використання відповідних виразів і словосполучень, зворотів. Після цього учні починають письмово викладати прочитаний твір. Під час роботи над викладом виділяться час для його написання на чернетці.

Наступним важливим етапом є редагування першого варіанту, перевірка логіки викладу думки, повторів, наявність пунктуаційних та орфографічних помилок, коригування оборотів, і в завершенні написання оригінального викладу для здачі на перевірку. Іноді робота доповнюється творчими завданнями, такими як придумати назву тексту, відповісти на якесь питання, розвинути думку основного тексту або написати своє ставлення до прослуханої темі.

Які бувають виклади?

Виклади за повнотою переказу поділяються на докладні, стислі (вибіркові):

– докладні виклади спрямовані на розвиток пам’яті, виділення деталей і послідовність написання переказу;

– стислі або вибіркові – націлені на конспектування почутого, короткий опис почутих або прочитаних основних моментів.

Також дані роботи поділяються за характером тексту, який використовується в творі:

Розповідні (сюжетні) – розповідь про події, що відбуваються, в якому необхідно правильно описати послідовність мінливих подій;
Описові – напевно найскладніший вид викладів, які передбачають передачу докладного опису предмета і його ознак. Дуже важливо скласти загальну картину і не випустити з поля зору який-небудь предмет або дрібниця. Ці деталі створюють яскраві враження, що є важливим;
Виклад-міркування – даний вид викладів вимагає аналітичного мислення, здатність відобразити коротко суть тексту, при цьому зберігши логічний зв’язок між думками.
Головним завданням написання викладу є перевірка комунікативних здібностей, знання орфографії і пунктуації.

Виклад оцінюється двома оцінками:

– за передачу змісту і оформлення мовлення;

– за правильність орфографії і пунктуації.

Оцінка змісту передбачає наступне: переказ відповідає заданій темі; повнота викладу; факти описані правильно; думки викладені логічно.

Оцінка мовного оформлення має на увазі під собою: відсутність порушень лексики, морфологічних і синтаксичних норм; стилістична єдність тексту.

Загальна оцінка за виклад формується з залежить від мовного оформлення, а також правильності орфографії і пунктуації.

Якщо робота написана грамотно, але не різноманітна в лексиці, її оцінка знижується. Важливе значення має оригінальне написання роботи – оригінальні роботи оцінюються вище.

Скориставшись зібраними нами радами, вам буде легко визначити основну думку викладу і подальше його оформлення.

Якщо у вас виникають труднощі при написанні викладів чи ні часу, якісно і своєчасно за вас це може зробити агентство Студік. Для цього ви можете оформити замовлення за телефонами вказаними на сайті або заповнити форму нижче.

Замовити опір матеріалів рішення задач

Допомога студентам в навчанні

Працюємо з усіма містами України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Луцьк.

Графік роботи
З 10-00 до 22-00 з ПН по ПТ,
З 10-00 до 16-00 СБ
Неділя - вихідний
А якщо серйозно - сайт працює до останнього відвідувача!!!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.