Замовити написання доповіді для дипломної роботи.

Написання доповідей для дипломних робіт на замовлення.

Де можна замовити доповідь для диплома в Києві?

Написання доповідей на замовлення – заняття не просте, тому що доповідь   – самостійна науково-дослідна робота, в якій автор викладає суть досліджуваної проблеми, а також призводить власні погляди на ці проблеми.Замовити опір матеріалів рішення задач

Етапи роботи над доповіддю:

 • підбір та аналіз використовуваних  джерел по темі доповіді
 • написання бібліографії.
 • дослідження і  систематизація матеріалу. Підготовка висновків і узагальнень по доповіді.
 • розробка плану доповіді.
 • написання самої доповіді.
 • виступ на публіці з  результатами дослідження.

Як правило, в доповіді об’єднуються 3 якості дослідника: вміння провести аналіз, вміння подати підсумок дослідження слухачам і грамотно відповісти на всі питання.

Відмінною стороною доповіді є його високонаукові, навчальний стиль. 
Високонаукові стиль – це цілком особливий прийом подачі матеріалу, найбільш підходящий для написання академічних та   наукових робіт.

Даний стиль визначає наступні норми:

 • постановка пропозицій в доповіді може бути довгою і  складною;
 • часто використовують  слова зарубіжного походження, різні назви;
 • застосовуються вступні конструкції типу «з цієї точки зору, можна сказати …»;
 • позиція автора доповіді повинна бути не сильно виражена, тобто не повинні вживатися займенники «я», «моя (точка зору)»;
 • в досліджуваному  матеріалі можуть зустрічатися штампи і загальні слова.

Як написати багатий змістом, ємний і грамотний доповідь?  

Поради з написання доповіді.

Як тільки ви отримуєте своє завдання, відразу не зайве вивчити поради з написання доповіді, щоб пізніше правильно його написати.

 1. Спочатку Вам потрібно уважно простудіювати всі джерела, вникнути в питання, вивчити проблему детально, і тільки після цього почати виділяти ті фрагменти матеріалу, які згодом будуть використані в цій доповіді. Навіть якщо ви досконально володієте знаннями по темі доповіді і прекрасно орієнтуєтеся в ній, все ж таки постарайтеся витратити більше часу на пошук різних джерел. Чим краще підготуватися,   тим швидше і якісніше напишете доповідь.
 2. Головне правило: не пишіть дослівно чужу інформацію, не користуйтеся працею інших людей і при цьому не докладаючи особливих зусиль. Не обов’язково щоб ваша доповідь була абсолютно оригінальним або його унікальність становила 100%. Ваш успіх насамперед залежить від специфіки обраної теми. Важливо, щоб Ви не просто передрали текст, розміщений в Інтернеті, а також змогли вкласти в доповідь нову інформацію. У майбутньому ці навички та вміння вам обов’язково знадобляться. Ви зможете визначати коло основних проблем по доповіді, шукати нові джерела інформації, виділяти в тексті основну суть, ясно, чітко і грамотно викладати свої думки і навчитися переказувати інший матеріал своїми словами, не спотворюючи при цьому фактів. Така робота над собою прекрасно розвиває логічне мислення, а також тренує пам’ять.
 3. Важливий етап – вибір теми доповіді. Можливі такі варіанти.
  • Можна, можливо, самостійно вибрати тему доповіді зі списку, який надав викладач. В цьому випадку слід зупинитися саме на цій темі. Намагайтеся не йти легким шляхом. Наприклад: одна тема сподобалася, а за іншою є готові матеріали (статті з журналів, книги, які ви бачили у себе в будинку або в бібліотеці). Найкраще взяти цікаву вам тему і працювати з нею. Тоді ваш доповідь буде проходити результативніше.   Ваше власне бажання – це хороший стимул.
  • Вам дали конкретну тему доповіді. В цьому випадку у вас немає вибору. Вам починає здаватися, що є теми набагато легше для написання, у одногрупників теми цікавіше, а вам дісталася найгірша. Насправді це  не так. часто студент може сам вибрати тему і не впоратися з нею. І, навпаки, отримавши готове завдання, студент зможе його прекрасно виконати. Це психологічний фактор, так як ви самі в силах подолати його несприятливий вплив. Поставте перед собою мету: вивчити тему досконально і написати свою унікальну доповідь. Хороший   стимул – практична значущість доповіді. Незалежно від теми доповіді, його написання принесе користь і допоможе багато чому навчитися. Навіть незважаючи на те, що для вас тема не цікава, ви придбаєте навички, які в майбутньому вам обов’язково знадобляться.
 4. Радимо звернути увагу на  якість і кількість джерел. У мережі інтернет слід брати тільки матеріали з офіційних   сайтів. Так як ви пишете доповідь, тому потрібно орієнтуватися на хороші джерела інформації. Вам потрібні будуть різні факти, цифри, точні відомості. У доповіді не може бути подвійних тлумачень. Рекомендуємо використовувати хоча б одне основне джерело, яке можна взяти в бібліотеці. Книги контролюються і перевіряються краще, а вам потрібні дані в певній галузі, що має пряме відношення до науки. Перегляньте дві-три книги в бібліотеці, ознайомтеся з матеріалами, які викладені в Інтернеті, виберіть самі зрозумілі і корисні. В середньому в доповіді їх повинно бути 5-7. Якщо це доповідь для школи, вам досить ознайомитися з 2-5 джерелами, а студенту краще вибрати список використаної літератури, спираючись на 6-9 книг. Якщо ж ви візьмете занадто багато джерел, то витратите багато часу на вивчення і не зможете його правильно розподілити. Існує також висока ймовірність перевищення обсягів   і відходу від досліджуваних питань в сторону.
 5. Детально стежте за викладом доповіді, грамотністю  і структурою. Намагайтеся не віддалятися від поставлених питань і не робити великих відступів. слід писати все по порядку і ясно. Обов’язково слідувати створеному заздалегідь планом. Чи не поспішати і прибрати всі відволікаючі фактори. Використовувати чернетки, так як відразу в чистовик написати складно.
 6. Підготовка промови. Як правило всі доповіді «захищають» Іноді обмежуються звичайним зачитуванням тексту. Але правильний варіант – це підготувати доповідь трохи більшого обсягу, а промову для виступу написати окремо, щоб мати можливість заглядати в листочки, відповідаючи. Наприклад, ви вивчили проблему, розкрили тему і написали доповідь обсягом 12 сторінок друкованого тексту стандартного форматування (Times New Roman, 14 розмір, через 1,5 інтервалу). Без всякого сумніву, слід створити більш коротку промову, що не перевищує   5   сторінок. У цьому випадку вас зможуть з інтересом слухати від самого початку і до кінця. А безпосередньо в самій доповіді слід розбиратися добре, щоб гідно відповідати на всі питання.

Дотримуйтесь наших порад, тоді ви зможете досконально вивчити тему, правильно написати і з успіхом презентувати доповідь.

Якщо ж у вас зовсім немає часу на написання доповіді та пошуку джерел літератури, то наше агентство Cтудік, зможе зробити все це за вас. Для цього достатньо зв’язатися з нашим менеджером за телефонами, вказаними на сайті, або заповнити цю форму .

Замовити опір матеріалів рішення задач

Допомога студентам в навчанні

Працюємо з усіма містами України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Луцьк.

Графік роботи
З 10-00 до 22-00 з ПН по ПТ,
З 10-00 до 16-00 СБ
Неділя - вихідний
А якщо серйозно - сайт працює до останнього відвідувача!!!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.