ПАХТ – Процеси та апарати хімічних технологій

Last Updated on

Купити вирішення завдань з дисципліни “ПАХТ”

Замовити курсову роботу по “Процесам та апаратам хімічних технологій”

Для замовлення дипломної роботи по “Процесам та апаратам хімічних технологій”   достатньо зателефонувати за телефонами: тел: +38(099)0941334, +38(068)4654079 або написати запит на електронну пошту   info@studik.kiev.ua

Дізнатися ціну і купити контрольну роботу з ПАХТ!

Замовити опір матеріалів рішення задач

ПАХТ - Процеси та апарати хімічних технологій

Процеси і апарати хімічних технологій  (ПАХТ)  –   технічна дисципліна, галузь науки та інженерна спеціальність вищої кваліфікації, вивчає теорію основних процесів, принципи пристрою і методи розрахунки апаратів і машин, що використовуються для проведення технологічних і хімічних процесів. Знаходиться на стику таких наук, як фізика, фізична хімія, термодинаміка, механіка, розрахунки і конструювання, виробничий менеджмент, економіка та ін.

Основна мета курсового проектування полягає в систематизації, закріпленні, розширенні і поглибленні практичних знань, набутих студентами при вивченні курсу «Процеси і апарати хімічної технології»  та ряду попередніх загальноосвітніх дисциплін, таких, як термодинаміка і теплопередача, гідравліка, конструювання та розрахунок апаратів і машин, в практичному застосуванні цих знань при самостійному проведенні різноманітних розрахунків і конструкторській розробці окремих машин і апаратів хімічної технології. Крім того, при виконанні курсового проекту студент набуває навиків в апаратурно-технологічному оформленні конкретного виробничого процесу, в умінні цілеспрямовано працювати з навчальною, науково-технічної та довідкової літературою, каталогами промислового обладнання, ГОСТами і іншими нормативними документами і матеріалами.

Досвід, набутий студентами при роботі над курсовим проектом по кафедрі ПАХТ, послужить базою для виконання в подальшому курсового і дипломного проектів з дисциплін спеціалізації.

Як пишуться курсові роботи з ПАХТ?

Курсові проекти виконують студенти денної і вечірньої форм навчання, які прослухали повний курс ПАХТ та успішно склали іспити за цим курсом.

Індивідуальні завдання готує кафедра і видає студентам на першому тижні навчального семестру відповідно до навчального плану спеціальності.

Студентам може бути запропоновано розробку в курсовому проекті нестандартного обладнання, що включає елементи новизни і науково-технічної творчості, наприклад, розрахунок і конструктивна проробка апаратів, захищених патентами і авторськими свідоцтвами, розробка нових навчальних і науково-дослідних стендів і установок з проведенням всіх супутніх розрахунків в обсязі зданого курсу ПАХТ.

Допускається видача завдання на бригаду студентів, що складається з двох, трьох або чотирьох осіб (не більше), що включає розробку повної технологічної схеми конкретного хімічного виробництва з опрацюванням основних і допоміжних апаратів окремих його стадій. Кількість студентів в бригаді визначає викладач-консультант, з урахуванням складності технологічної схеми, індивідуальних здібностей студентів, можливості спільної роботи членів бригади над проектом і т. д. У цьому випадку обсяг індивідуальних завдань розподіляється між членами бригади рівномірно, з поданням креслень технологічної схеми (СТ) і загального вигляду всіх комплектуючих цю схему установок (монтажного креслення), (листи № 1, 4) в одному примірнику на всю бригаду.

Кафедра проводить консультації за виданими темам проектів.

Терміни виконання курсового проекту вказуються в завданні, виданому студенту. Захист проекту проводять відповідно до графіка кафедри.

Ціни на студентські роботи по ПАХТ.

Ціни на студентські роботи на замовлення змінюються в залежності з якої складності і термінів написання. Тому ціна студентської роботи по ПАХТ завжди прийнятна. Ті, кому потрібна дипломна робота або курсова недорого, можуть звертатися в нашу компанію Студік. Ми не беремо великих грошей і при цьому зберігаємо якість дипломних робіт на належному рівні.

  • оріентіровочна вартість курсових робіт з ПАХТ – 600-800 грн.

  • приблизна ціна  контрольних робіт по ПАХТ – 400 грн.

  • орієнтована вартість дипломних робіт по ПАХТ – 6000 грн.

  • середня ціна  вирішення завдань по ПАХТ  – від 100 грн.

Більш точну ціну можна сказати коли ви нам скинете всі вимоги щодо виконання на електронну пошту.

Надаємо допомогу студентам по всій Україні і Росії:

Замовити дипломну роботу з ПАХТ можна не тільки в Києві, але також і в таких містах як Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця, Одеса, Харків, Кропивницький (Кіровоград), Луцьк, Суми, Полтава, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Хмельницький, Тернопіль, Рівне, Чернівці, Миколаїв, Сімферополь.

Купити курсову роботу з ПАХТ в Росії можна в таких містах: Москва, Санкт-Петербург, Новосибірськ, Єкатеринбург, Нижній Новгород, Казань, Самара, Омськ, Челябінськ, Ростов-на-Дону, Уфа, Волгоград, Красноярськ, Перм, Воронеж, Саратов, Краснодар, Тольятті, Барнаул, Тюмень, Іжевськ, Ульяновськ, Іркутськ, Владивосток, Ярославль, Хабаровськ, Махачкала, Оренбург, Новокузнецьк, Томськ, Кемерово, Рязань, Астрахань, Пенза, Набережні Челни, Липецьк, Тула, Кіров, Чебоксари, Калінінград, Курськ, Улан-Уде, Ставрополь, Магнітогорськ, Брянськ, Іваново, Твер, Білгород, Сочі, Нижній Тагіл.

Дізнатися ціну і замовити контрольну роботу з цивільного права.

Замовити опір матеріалів рішення задач

ПАХТ - Процеси та апарати хімічних технологій

Разом з «замовити дипломну роботу по ПАХТ» шукають:

замовити   курсову замовити   курсову   роботу  харків диплом   на замовлення
замовити   курсову київ недорого замовити   реферат диплом   по   будівництва з кресленнями
замовити   курсову ціна курсова робота київ ціна дипломна   робота
замовити   курсову   роботу курсова робота Україна приклад дипломна   робота   на замовлення
замовити   курсову   роботу  київ курсова   на замовлення замовити   дисертацію
замовити   курсову   роботу  Україна курсова   робота   на замовлення замовити   контрольну   роботу