Програмування

Замовити дипломну роботу, курсову роботу, контрольну роботу, реферат, есе з дисципліни “програмування” і “бази даних”.

Оформити замовлення – тисни на банер

Замовити опір матеріалів рішення задач

Програмування – це процес створення інструкцій, програм для різних цифрових, апаратних пристроїв.

Творець мови програмування PASCAL Ніклаус Вірт говорив, що «Програми = алгоритми + структури даних». Тобто основне завдання програмування, контрольних та курсових робіт з програмування це створення і використання алгоритмів і структур даних.

Також, під програмуванням мається на увазі вся діяльність, яка пов’язана зі створенням і підтримкою робочого стану програмного забезпечення. Це вже «програмна інженерія» – інженерно-технічна дисципліна. Вона включає в себе аналіз, постановку завдань, проектування програм, створення алгоритмів, розробку структур даних, написання текстів програм, випробування програм, документування, налагодження, доопрацювання, супровід роботи програмного забезпечення.

Сучасний світ технічного прогресу неможливо уявити без цифрових пристроїв, комп’ютерної техніки, автоматизованих і комп’ютеризованих процесів. Всі сфери людської діяльності спрямовані на якісний розвиток, а відповідно і на інтеграцію в роботу досягнень комп’ютерного світу, що неможливо без програмування, як його основи. Створюються цілі програмні комплекси для спрощення ведення документообігу, картотек, обліку, навчального процесу. Але більшість звичайних користувачів навіть не здогадуються, що для кожної елементарної простої дії на комп’ютері або іншому гаджеті, фахівці-програмісти пишуть цілу інструкцію, програму. Для створення цих програм і інструкцій використовуються спеціальні засоби і методи – це мови програмування.

Супутні дисципліни:

 • конфігураційне управління
 • управління проектами
 • управління вимогами
 • забезпечення якості

Найбільш затребувані мови програмування в 2020 році

 1. SQL

Першість у списку займає SQL – «мова структурованих запитів», яка застосовується для створення, модифікації та управління даними в довільній реляційної базі даних, керованої відповідної СУБД. Технології баз даних (MySQL, PostgreSQL і Microsoft SQL Server) використовують як міжнародні корпорації, так і малі бізнеси і держустанови. У побуті майже кожна обчислювальна машина і більшість людей, у яких є доступ до технологій, в результаті користуються SQL. Наприклад, для Android-смартфонів і iPhone відкритий доступ до бази даних SQLite, багато популярних мобільних додатків, які розроблені Google, Skype або Dropbox, використовують її.

 1. Java

Технологічний світ не так давно відзначив 20-річний ювілей об’єктно-орієнтованої мови програмування Java – одного з найпоширеніших мов. Він використовується більш ніж 9 млн. Розробниками програмного забезпечення та на 7 млрд. пристроїв.

З Java і розробленими ньому фреймворками програмісти мають можливість розробляти масштабні веб-додатки для великого кола користувачів. Java – є основною мовою, що використовується для розробки нативних Android-додатків для смартфонів і планшетів.

Java дуже популярний серед розробників, це пов’язано з тим, що він простий і надійний, а це в свою чергу є запорукою довгострокової сумісності продуктів, написаних з його допомогою. Цією мовою написані такі сайти як LinkedIn.com, Netflix.com і Amazon.com, тому епоха Java закінчитися не скоро.

 1. JavaScript

Більшість сучасних сайтів використовують елементи JavaScript. Це прототипно-орієнтований сценарій мови програмування. Широко використовується в браузерах як мова сценаріїв для додання інтерактивності веб-сторінок і для побудови призначених для користувача інтерфейсів з популярним JavaScript-фреймворком. Наприклад: останнім часом JavaScript використовується як основа для Node.js – це серверна технологія, яка робить комунікацію в реальному часі.

 1. C #

Новою об’єктно-орієнтованою мовою програмування значиться C #. Воан з’явилася в 2000 році і займає основні позиції серед мов програмування для розробки продуктів на платформах і сервісах Microsoft: від йдущих в ногу з часом веб-додатків з використанням Azure і .NET, додатків для «девайсів» Windows до потужних індивідуальних десктопних додатків для бізнесу. C # – це плід еволюції C і C ++ – найбільш швидкий спосіб використання всіх пропозицій Microsoft. Також, він використовується при розробці ігор на движку Unity.

 1. Python

Python – це мова програмування високого рівня і загального приначення, вона спрямована на поліпшення продуктивності розробника і читання коду. В Python завжди знайдеться потрібний фреймворк для вирішення будь-якого завдання: веб-додатки, призначені для користувача інтерфейси, аналіз даних, статистика. Ця мова підійде як для новачка, так і для освіченого фахівця. Python стала головною початковою мовою для початківців, вивчающих комп’ютерну науку. У Сполучених Штатах Америки на 8 з 10 факультетів інформатики, 27 з 39 кращих університетів навчають студентів науці програмування використовуючи Python. Python часто стали використовувати як основний інструмент при обробці великих обсягів данних. Прі створенні сайтів NASA and Reddit використовували Python.

 1. C ++

С ++ наступник С. С ++ це відмінний вибір при створенні сильного «настільного» програмного забезпечення, ігор в яких є функція апаратного прискорення, додатків для персонального комп’ютера, консолей, мобільних гаджетів, яким необхідний великий об’єм пам’яті для нормального функціонування.

Творець цієї мови Бйорн Страуструп починаючи з 1983 року враховує всі додатки, які створені за допомогою С ++. У цьому списку значаться додатки Adobe і Microsoft, бази даних MongoDB, значна частина Mac OS / X.

 1. PHP

Расмус Лердорф датсько-канадський програміст створював PHP, як набір інструментів, які необхідні для збереження його персональної сторінки – Personal Home Page. На сьогоднішній день PHP – це скриптова мова програмування загального призначення, активно використовується для створення веб-додатків.

На мові PHP створено багато сайтів, які націлені на великі обсяги даних. Також це основна технологія потужних систем управління контентом (наприклад, WordPress).

 1. Ruby on Rails

Ruby – це динамічна мова програмування з відкритим вихідним кодом, де робиться акцент на простоту у використанні і продуктивність в роботі. В основному застосовується для розробки веб-додатків. Ruby on Rails – створений на Ruby фреймворк, реалізує інтеграцію веб-додатків з веб-сервером і сервером баз даних. Перевагою Ruby on Rails є ємність коду і великий асортимент сторонніх бібліотек.

При створенні Twitter, SoundCloud, Airbnb, Basecamp, GitHub, Hulu використовували мову програмування Ruby on Rails.

 1. Swift

У 2014 році на літній конференції WWDC компанія Apple презентувала особисту мову програмування Swift, яка замінила Objective C. Swift отримує бонуси від програмістів за безпеку – дуже низька ймовірність випадкового внесення критичних багів. І ще один важливий момент – «чіткість» мови – для реалізації однієї і той же дії в мові Swift потрібно набагато менше рядків коду, ніж в Objective-C.

Аналітики прогнозують в близькому майбутньому поетапне зростання мови Swift. В даний період часу вона використовується LinkedIn, Lyft, Vimeo, Pixelmator і іншими компаніями. Ходять чутки, що Google шукає можливості, щоб перейти на Swift в частині розробок додатків для Android.

Допомога школярам і студентам, що вивчають програмування, бази даних з веб інтерфейсом

Надаємо допомогу студентам і школярам при написанні рефератів, творів, есе з предмету «програмування» і «бази даних”. Виконуємо завдання на українській і російській мови, а також на іноземних мовах: англійською, німецькою, польською, італійською, іспанською, французькою.

Агентство “Студік” виконує на замовлення такі роботи як: дипломні роботи, курсові роботи, контрольні роботи, дисертації, виклади, наукові статті, переклади текстів, виготовлення креслень і рішення задач і прикладів з технічних спеціальностей (програмування, вища математика, фізика, хімія, механіка, деталі машин, ТММ)

Працюємо на всій території України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Херсон, Хмельницький, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Кам’янське (Дніпродзержинськ), Новомосковськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Ужгород, Павлоград, Кам’янець-Подільський та інші регіони.

Працюємо на всій території Росії: Москва, Санкт-Петербург, Новосибірськ, Єкатеринбург, Нижній Новгород, Казань, Самара, Омськ, Челябінськ, Ростов-на-Дону, Уфа, Волгоград, Красноярськ, Перм, Воронеж, Саратов, Краснодар, Тольятті, Барнаул, Тюмень, Іжевськ, Ульяновськ, Іркутськ, Владивосток, Ярославль, Хабаровськ, Махачкала, Оренбург, Новокузнецьк, Томськ, Кемерово, Рязань, Астрахань, Пенза, Набережні Челни, Липецьк, Тула, Кіров, Чебоксари, Калінінград, Курськ, Улан-Уде, Ставрополь, Магнітогорськ, Брянськ, Іваново, Твер, Білгород, Сочі, Нижній Тагіл.

Замовити або купити унікальний реферат, есе, твір, курсову або дипломну роботу з програмування просто – достатньо оформити заявку. Підготовка роботи в середньому займає 7-10 днів.

Для замовлення курсової чи дипломної роботи з програмування заповніть всі поля у формі нижче:

Замовити опір матеріалів рішення задач

Разом з замовити дипломну роботу програмування часто шукають:

диплом з програмування прикладзамовити дипломну роботу по базах даних
диплом з програмування скачатидипломна робота на замовлення
диплом з програмування темизамовити диплом київ
диплом на замовлення програмуваннязамовити дисертацію
дипломна робота з програмуваннядипломна робота
дипломна робота програміста купитизамовити контрольну роботу

Allegiant is a business WordPress theme geared towards online businesses and agencies.

This theme is focused towards providing a complete showcase of your portfolio, sporting a full-page design that will surely wow your visitors.

Счетчики
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.