Де знайти репетитора з хімії

Учні старших класів з самого початку навчального року починають інтенсивну підготовку до іспитів – ОГЕ і ЄДІ, наявність яких обов’язково для вступу до ВНЗ. Часом знань, одержуваних у рамках шкільної програми недостатньо для складання іспиту на «відмінно». Тому дуже часто батьки наймають своїм дітям репетиторів з окремих дисциплін (математика, українська та іноземна мови, хімія , фізика та ін.). Однак не всі знають, де знайти репетитора і на що слід звернути увагу при його виборі. Існує дуже багато різних сайтів, онлайн шкіл з базами викладачів, на яких можна знайти відповідного репетитора. Як не заплутатися і зробити правильний вибір?

Сайти репетиторів

Ми зібрали найбільш популярні і перевірені сервіси, на яких Ви можете підібрати відповідного викладача для індивідуальних або групових занять в своєму регіоні.

1.Фоксфорд – онлайн-школа. Веде свою діяльність з 2009 року.

Пропонує індивідуальне навчання з репетитором, онлайн-курси, домашнє навчання, літні табори та інтенсиви для учнів з 3 по 11 класи. Школярам допоможуть у вивченні обраних дисциплін, підготують до ЄДІ, ОГЕ і олімпіад.

Вчителі в онлайн-школі можуть пройти курси підвищення кваліфікації і профперепідготовки , а батьки – відвідати уроки виховання і розвитку дітей.

Колектив об’єднує понад 25000 викладачів . Серед них експерти ОГЕ і ЄДІ, укладачі олімпіад і викладачі провідних вузів країни, таких як МГУ, МФТІ, ВШЕ і ін.

У бібліотеці Фоксфорд розміщені корисні і цікаві навчальні матеріали.

2. DisTTutor – інтернет-сервіс для онлайн навчання. Існує з 2008 року. Кваліфіковані педагоги проводять навчання школярів з 1 по 11 класи (поліпшення успішності, підготовка до здачі ОГЕ, ЄДІ, олімпіад) російською та іноземними мовами.

Фахівці в різних областях, перекладачі, логопеди проводять навчання студентів і репетиторів.

У сервісу є власні проекти:

  • RU Математична онлайн-школа
  • ChemSchool Хімічна онлайн-школа

Репетиторами сервісу DisTTutor є вчителі вищої кваліфікаційної категорії, викладачі коледжів і ВНЗ. Всі фахівці пройшли кваліфікаційну перевірку документів і співбесіда на сервісі.

У бібліотеці DisTTutor безкоштовно доступні навчальні матеріали, необхідні в процесі навчання.

  1. ТutorОnline – освітній сервіс, перша в рунеті онлайн-школа для учнів всієї країни. Сервіс почав свою роботу в 2011 р Пропонує допомогу в навчанні не тільки шкільної програми (з 1 по 11 клас), а й за деякими вузівських дисциплін (математична статистика, економетрика, програмування, теорія ймовірностей). Відмінна підготовка школяра до здачі ОГЕ і ЄДІ дозволяє досягти високих результатів.  

На сервісі працюють автори власних методик, експерти ЄДІ і ОГЕ , члени екзаменаційних комісій. Всього більш 400 викладачів із середнім рейтингом – 4,99.

На сайті розміщені онлайн тести для підготовки до ЄДІ і ОГЕ і інші навчальні матеріали.

  1. Асоціація репетиторів– сервіс підбору репетиторів по всій Росії, утворився в 2007 році. В унікальній базі сервісу обов’язково знайдеться той, кого ви шукаєте – від учителя за програмою дошкільної освіти до викладача вищої школи. Висококваліфіковані фахівці допоможуть підвищити рівень знань, підготуватися до здачі ОГЕ, ЄДІ, вступу до ВНЗ або до здачі іспитів у ВНЗ.

Викладацький штат вміщує більше: 72000 педагогів – це студенти, аспіранти, шкільні вчителі, викладачі ВНЗ та носії мови. Викладачі навчають школярів і студентів навіть з мінімальним рівнем знань.

На сайті розміщені різні корисні статті.

  1. Ваш репетитор– професійне співтовариство приватних репетиторів Росії, утворене в 2005 році. Грамотні фахівці прищеплять інтерес до навчання, допоможуть в освоєнні і закріпленні знань. Підготують до здачі ОГЕ, ЄДІ і вступу до ВНЗ. 

Спільнота вміщує понад 250 000 спеціалістів – від студентів до викладачів ВНЗ в різних областях знань.

Отже, ми представили ТОП 5 освітніх сервісів по підбору репетитора.

Вибирайте найбільш підходящий сервіс відповідно до бажаного форматом навчання (дистанційно або особисто), метою навчання (підвищення рівня знань, підготовка до іспитів і т.д.) і вперед за знаннями і високими балами ОГЕ і ЄДІ!


Rate this post