Робота на дому

Нас шукають за такими запитами:

 • Робота з телефоном із щоденною оплатою;
 • Реальна віддалена робота із щоденною оплатою;
 • Віддалена робота для студента із щоденною оплатою;
 • Підробіток вдома із щоденною оплатою;
 • Підробка онлайн із щоденною оплатою;
 • Робота в Інтернеті зі щоденною оплатою;

Бажаєте заробляти віддалено до 15 000 грн. на місяць, залучаючи до нашого сервісу студентів?

Робота на дому

Перший спосіб: Заробляйте щодня 25% від вартості замовлень.

Хто ми і як тут усе працює?

«Студік – це онлайн-сервіс допомоги студентам. У нас студенти замовляють реферати, курсові та контрольні роботи у авторів, а сервіс забезпечує безпеку угод за відсоток від замовлення.

З усіма партнерами, які залучають на наш сайт студентів, ми ділимося прибутком: це приблизно 15-25% від вартості замовлень (залежно від того, яке замовлення повторне або нове).

Якщо студент перейшов за вашим партнерським посиланням, то ви отримуватимете довічні виплати з усіх його замовлень (без обмежень за кількістю замовлень)

Чим більше партнерів ви привели на наш сайт – тим більше зможете заробити.

Cтати партнером

Другий спосіб: Заробляйте щодня 50% від вартості замовлень як автор

Робота на дому

За 21 рік роботи на ринку освітніх послуг у нас сформувалася база професійних авторів, які виконують роботи практично з усіх дисциплін.

Ми ретельно підходимо до підбору виконавців та гарантуємо якість виконуваних робіт.

Ми запрошуємо до довгострокової співпраці викладачів університетів, коледжів, технікумів, кандидатів та докторів наук, а також доцентів, аспірантів та інших фахівців, які мають досвід роботи у написанні наукових статей, рефератів, есе, курсових та дипломних робіт.

Найбільше заробляють фахівці з технічних напрямків: електротехніка, механіка, математика, фізика, хімія, програмування та ін., але також ви зможете писати роботи з гуманітарних напрямків: історія, географія, біологія, українська література, зарубіжна література, право.

Потрібні також фахівці з економічних та юридичних напрямів (бухгалтера, юристи, економісти та статисти) з дисциплін: статистика, облік та аудит, економіка, право та ін.

Дуже мало спеціалістів зі знаннями з архітектури, будівельних напрямків, проектування. Такі фахівці теж отримують хорошу винагороду за написання дипломних та курсових робіт.

Наші вимоги:

 • Вища освіта (бажано та друга вища), або викладацька діяльність;
 • Вік від 25 до 55 років;
 • Досвід роботи у сфері написання есе, рефератів, курсових чи дипломних робіт для студентів не менше 5 років;
 • Для початку співпраці слід зареєструватися;
 • Після реєстрації кандидати мають надати зразки своїх дипломних проектів, курсових або контрольних робіт в електронному вигляді.
 • Щоб офіційно оформитись як автор, надсилаєте копію вашого диплома про вищу освіту та завантажуєте всі документи на сайті.

Cтати автором

Допомога студентам в навчанні

Працюємо з усіма містами України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Луцьк.

Графік роботи
З 10-00 до 22-00 з ПН по ПТ,
З 10-00 до 16-00 СБ
Неділя - вихідний
А якщо серйозно - сайт працює до останнього відвідувача!!!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.