Задача на арифметичні дії з алгебраїчними дробами

Під час розв’язання задачі використовують такі операції: переведення правильного дробу в неправильний, приведення дробів до спільного знаменника, віднімання дробів з однаковим знаменником, ділення числа на дріб. Особливу увагу приділено тому, що під час розв’язування подібних задач дуже зручно використовувати розв’язування за діями.

Розв’язування цієї задачі рекомендовано для учнів 7-х під час вивчення теми “Математична мова. Математична модель” (“Числові вирази; дії з дробовими числами”), для учнів 8-х класів під час вивчення тем: “Алгебраїчні дроби. Арифметичні операції над алгебраїчними дробами” (“Основна властивість алгебраїчного дробу”, “Додавання і віднімання алгебраїчних дробів з різними знаменниками”, “Множення і ділення алгебраїчних дробів”. Під час підготовки до ЗНО урок рекомендований під час повторення тем “Математична мова. Математична модель” (“Числові вирази. Дії з дробовими числами”, “Алгебраїчні дроби. Арифметичні операції над алгебраїчними дробами”).

Якщо вам потрібна допомога з розв’язанням задач на арифметичні дії з дробами, то ви можете замовити виконання цього домашнього завдання у наших фахівців.

  Вкажіть регіон, в якому знаходиться ваш Вуз
  УкраїнаРосіяЄвропаАмерикаАзія

  Вкажіть номер телефону в міжнародному форматі (обов'язково)

  Вкажіть назву вищого навчального закладу (обов'язково)

  Введіть тип студентської роботи

  Вкажіть процент унікальності:

  Термін здачі роботи (не приймаємо замовлення з терміном 1-5 днів)

  Rate this post