Загальні професії для будь-яких вузьких фахівців

Last Updated on

Не важливо, в якій професії у вас знання. Важливим є те, як ними скористатися, щоб почати заробляти в мережі. Ось кілька загальних способів, які підійдуть будь-якому фахівцю:

 1. блоггер. Ви думаєте, що вести блог можна тільки на тему косметики, кулінарії і кіндер-сюрпризів? Як вести бухгалтерію малого підприємства, як складати ТТН, як креслити в Автокаді і багато іншого можна дізнатися тільки від досвідченої людини. Заробляти тут можна як на платному доступі до інформації блогу, так і на рекламі. Вести можна як текстові блоги, так і канали на Ютубі.
 2. консультант. Молоді фахівці не завжди знають, як розібратися з проблемою, з якою ніколи раніше не стикалися. Немає необхідності замінювати їх новим співробітником або наймати на короткий час більш досвідченого. Але звернутися за платною консультацією – найкраще рішення проблеми, на якому виграють усі. Як заробляти на платних консультаціях в інтернеті? По скайпу, на спеціальних сайтах-посередниках або хоча б по електронній пошті за передоплатою. Дистанційна робота у вигляді консультації відмінно підходить в якості підробітку на додаток до основної зайнятості.
 3. Автор текстів. Писати тематичні статті, в яких ви можете поділитися своїм досвідом з іншими – відмінне рішення для додаткового заробітку. Але є кілька важливих умов: грамотність на високому рівні, дотримання обумовлених термінів, відсутність плагіату.

А тепер давайте перейдемо до питання, як заробити тим, хто по суті ніякого відношення до інтернету не має. Адже є професії, які традиційно мають мати справу з людьми безпосередньо. А тим часом робота в інтернеті є для кожного …

Дистанційна робота для медиківДистанційна робота для медиків

Медицина завжди була саме тією професією, яку можна було займатися тільки офлайн. Ну а як інакше: пацієнта не можна оглянути без його особистої присутності для виставлення діагнозу. Точніше, не можна було.

Сьогодні є кілька способів, як заробити медику на дому (на додачу до перерахованих вище):

 • особистий консультант,
 • сімейний лікар,
 • розшифровка аналізів, УЗД,
 • автор робіт на медичну тематику.

Дистанційна робота: бухгалтерія

Так як в більшості випадків звітність тепер можна подавати дистанційно, для бухгалтерів настав золотий час. Адже тепер вони можуть отримувати не менше якісний заробіток в інтернеті.

Власне, на дому бухгалтер може робити все те саме, що і в офісі. Але при цьому отримуєте масу переваг:

 • ніяких корпоративних правил,
 • грамотний розподіл власного часу,
 • відсутність переробок,
 • немає необхідності дотримуватися дрес-код.

Однак такий віддалений заробіток для кожного бухгалтера без вкладень матиме і свої недоліки. Наприклад, роботодавець може забути, що входить у ваші прямі обов’язки, намагаючись навантажити додатковими. При цьому, він відчуває себе абсолютно спокійно, адже він не бачить вас, а значить – не знає, наскільки ви завантажені.

Потрібно завжди пам’ятати і про необхідність самоосвіти

Втім, і тут завжди можна заробляти на блозі, продати курсову роботу в інтернеті по бухгалтерії або періодично знімати відео для Ютуб.

Дистанційна юридична робота в інтернеті

Юристи, як і бухгалтери, давно можуть не бути присутнім в офісі. Правда, це все ж залежить і від профілю, адже віддалена робота юрисконсультом не надасть йому можливості представляти свого клієнта в суді, наприклад.

Крім платних консультацій, ведення відео-каналу і написання блогу цей фахівець може віддалено складати договори, документацію до суду (наприклад, складання позовної заяви), вести наукову (викладацьку) діяльність.

Відмінний варіант – писати роботи для студентів юридичних спеціальностей. Так можна і позбавити людину від проблем, і досвідом поділитися.

Промисловий дизайнер на дому

Промисловий дизайнер на дому

Сьогодні можна знайти навіть вакансії «креслення Автокад на дому». Така робота нічим не відрізняється від попередніх. Найголовніше тут – знайти клієнта. Все інше можна зробити вдома. А переслати роботу через інтернет не складе ніяких труднощів.

Пошук клієнтів – справа нескладна. Уже давно існують спеціальні біржі, через які інженери і креслярі можуть знайти собі підробіток. Але великий мінус з ними – вони беруть за це відсоток. А от тут ніхто ніяких відсотків не бере. Заходьте, реєструєтеся і починаєте виконувати перше замовлення.

Дистанційна робота інтернет-журналіста

Журналістика, мабуть, одна з перших професій, представники якої зрозуміли, що гроші можна заробляти віддалено. Основна суть – вчасно написати цікавий матеріал і відіслати його роботодавцю.

Грамотний досвідчений журналіст легко може працювати відразу на декількох престижних роботодавців. А за часів затишшя або творчої кризи не обов’язково сидіти без діла. Можна допомагати студентам берегти дорогоцінний час на написання творів, есе та інших видів робіт.

Якщо вам пропонують роботу в інтернеті, в чому підступ? Підступ тільки в тому, що пропонують занадто мало роботи віддалено. У Європі вже давно зрозуміли вигідність даного типу зайнятості, перейшовши в деяких сферах на удаленку на 70%. У нас же ця ніша займає поки лише 1%.

Саме час усвідомити всі переваги і перейти на «темну сторону» високоперспективних напрямків. Тепер основне завдання знайти клієнта і зробити це краще за все за допомогою спеціального сервісу допомоги, Який бере на себе всі проблеми з пошуку клієнтів і не тільки:

 1. Підтримка авторів 24/7.
 2. Технічна допомога.
 3. Оперативне вирішення спірних питань.
 4. Ніякої комісії.

Щоб почати, потрібно просто написати нам на пошту. Вам же залишається тільки заробляти!

You may also like...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.