Загальні професії для будь-яких вузьких фахівців

Last Updated on

Не важливо, в якій професії у вас знання. Важливим є те, як ними скористатися, щоб почати заробляти в мережі. Ось кілька загальних способів, які підійдуть будь-якому фахівцю:

 1. блоггер. Ви думаєте, що вести блог можна тільки на тему косметики, кулінарії і кіндер-сюрпризів? Як вести бухгалтерію малого підприємства, як складати ТТН, як креслити в Автокаді і багато іншого можна дізнатися тільки від досвідченої людини. Заробляти тут можна як на платному доступі до інформації блогу, так і на рекламі. Вести можна як текстові блоги, так і канали на Ютубі.
 2. консультант. Молоді фахівці не завжди знають, як розібратися з проблемою, з якою ніколи раніше не стикалися. Немає необхідності замінювати їх новим співробітником або наймати на короткий час більш досвідченого. Але звернутися за платною консультацією – найкраще рішення проблеми, на якому виграють усі. Як заробляти на платних консультаціях в інтернеті? По скайпу, на спеціальних сайтах-посередниках або хоча б по електронній пошті за передоплатою. Дистанційна робота у вигляді консультації відмінно підходить в якості підробітку на додаток до основної зайнятості.
 3. Автор текстів. Писати тематичні статті, в яких ви можете поділитися своїм досвідом з іншими – відмінне рішення для додаткового заробітку. Але є кілька важливих умов: грамотність на високому рівні, дотримання обумовлених термінів, відсутність плагіату.

А тепер давайте перейдемо до питання, як заробити тим, хто по суті ніякого відношення до інтернету не має. Адже є професії, які традиційно мають мати справу з людьми безпосередньо. А тим часом робота в інтернеті є для кожного …

Дистанційна робота для медиківДистанційна робота для медиків

Медицина завжди була саме тією професією, яку можна було займатися тільки офлайн. Ну а як інакше: пацієнта не можна оглянути без його особистої присутності для виставлення діагнозу. Точніше, не можна було.

Сьогодні є кілька способів, як заробити медику на дому (на додачу до перерахованих вище):

 • особистий консультант,
 • сімейний лікар,
 • розшифровка аналізів, УЗД,
 • автор робіт на медичну тематику.

Дистанційна робота: бухгалтерія

Так як в більшості випадків звітність тепер можна подавати дистанційно, для бухгалтерів настав золотий час. Адже тепер вони можуть отримувати не менше якісний заробіток в інтернеті.

Власне, на дому бухгалтер може робити все те саме, що і в офісі. Але при цьому отримуєте масу переваг:

 • ніяких корпоративних правил,
 • грамотний розподіл власного часу,
 • відсутність переробок,
 • немає необхідності дотримуватися дрес-код.

Однак такий віддалений заробіток для кожного бухгалтера без вкладень матиме і свої недоліки. Наприклад, роботодавець може забути, що входить у ваші прямі обов’язки, намагаючись навантажити додатковими. При цьому, він відчуває себе абсолютно спокійно, адже він не бачить вас, а значить – не знає, наскільки ви завантажені.

Потрібно завжди пам’ятати і про необхідність самоосвіти

Втім, і тут завжди можна заробляти на блозі, продати курсову роботу в інтернеті по бухгалтерії або періодично знімати відео для Ютуб.

Дистанційна юридична робота в інтернеті

Юристи, як і бухгалтери, давно можуть не бути присутнім в офісі. Правда, це все ж залежить і від профілю, адже віддалена робота юрисконсультом не надасть йому можливості представляти свого клієнта в суді, наприклад.

Крім платних консультацій, ведення відео-каналу і написання блогу цей фахівець може віддалено складати договори, документацію до суду (наприклад, складання позовної заяви), вести наукову (викладацьку) діяльність.

Відмінний варіант – писати роботи для студентів юридичних спеціальностей. Так можна і позбавити людину від проблем, і досвідом поділитися.

Промисловий дизайнер на дому

Промисловий дизайнер на дому

Сьогодні можна знайти навіть вакансії «креслення Автокад на дому». Така робота нічим не відрізняється від попередніх. Найголовніше тут – знайти клієнта. Все інше можна зробити вдома. А переслати роботу через інтернет не складе ніяких труднощів.

Пошук клієнтів – справа нескладна. Уже давно існують спеціальні біржі, через які інженери і креслярі можуть знайти собі підробіток. Але великий мінус з ними – вони беруть за це відсоток. А от тут ніхто ніяких відсотків не бере. Заходьте, реєструєтеся і починаєте виконувати перше замовлення.

Дистанційна робота інтернет-журналіста

Журналістика, мабуть, одна з перших професій, представники якої зрозуміли, що гроші можна заробляти віддалено. Основна суть – вчасно написати цікавий матеріал і відіслати його роботодавцю.

Грамотний досвідчений журналіст легко може працювати відразу на декількох престижних роботодавців. А за часів затишшя або творчої кризи не обов’язково сидіти без діла. Можна допомагати студентам берегти дорогоцінний час на написання творів, есе та інших видів робіт.

Якщо вам пропонують роботу в інтернеті, в чому підступ? Підступ тільки в тому, що пропонують занадто мало роботи віддалено. У Європі вже давно зрозуміли вигідність даного типу зайнятості, перейшовши в деяких сферах на удаленку на 70%. У нас же ця ніша займає поки лише 1%.

Саме час усвідомити всі переваги і перейти на «темну сторону» високоперспективних напрямків. Тепер основне завдання знайти клієнта і зробити це краще за все за допомогою спеціального сервісу допомоги, Який бере на себе всі проблеми з пошуку клієнтів і не тільки:

 1. Підтримка авторів 24/7.
 2. Технічна допомога.
 3. Оперативне вирішення спірних питань.
 4. Ніякої комісії.

Щоб почати, потрібно просто написати нам на пошту. Вам же залишається тільки заробляти!

You may also like...