Статистика

Допомогаємо студентам економічних спеціальностей вищих навчальних закладів усіх форм навчання.

Допоможемо студентам підготуватися до практичних занять з дисципліни „Статистика”.

Освітньо-професійною програмою та навчальними планами підготовки бакалаврів зі спеціальності «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Економіка», «Міжнародні економічні відносини», «Маркетинг», «Менеджмент» передбачається вивчення дисципліни «Статистика». У системі економічної освіти місце статистики, як навчальної дисципліни, обумовлено її роллю у науковій і практичній діяльності суспільства.

Статистика як окрема галузь суспільної науки і спеціальна наукова дисципліна має свій предмет і метод дослідження. Вона вивчає закономірності суспільних явищ у нерозривному зв’язку з їх якісним змістом. Статистика розробляє способи кількісного аналізу, які у сукупності утворюють статистичну методологію і використовуються іншими суспільними науками як засіб соціального пізнання.

В опануванні статистичними методами аналізу соціально-економічних явищ та процесів важливу роль відіграє розв’язування задач. Це вимагає від студентів певних теоретичних знань і вмінь застосувати їх на практиці для обробки та аналізу конкретних даних. Розв’язання задач є найбільш ефективним методом систематичного контролю знань студентів.

На практичні заняття виносяться такі теми:

 • засоби графічного зображення одиниць сукупності;
 • зведення, класифікація та групування в статистиці;
 • статистичні показники;
 • середні величини та загальні принципи їх застосування;
 • ряди динаміки;
 • індекси та їх використання в економіко-статистичних дослідженнях

З метою кращого засвоєння теми і набуття навичок у розв’язанні задач студентам рекомендуються задачі для аудиторної роботи, які виконуються студентами самостійно під керівництвом викладача. З метою підготовки студентів до практичних контрольних модульних робіт наведено задачі для розв’язання, що виконуються студентом під час самостійної роботи.

Майже напевно вирішити задачі зі статистики Ви могли б і самі, але брак часу – це  основна причина, по якій студенти звертаються за професійним супроводом до досвідчених фахівців. Якщо Ви читаєте ці рядки, значить, у Вас вже є потреба в тому, щоб замовити розв’язання задач з економічної статистики.

Зазвичай задачі зі статистики складаються безпосередньо на кафедрі Вашого ВНЗ. Цим пояснюється неможливість знайти рішення задач зі статистики в Інтернет. Викладачі абсолютно спокійні з приводу плагіату – він неможливий, оскільки кожне завдання саме по собі унікальне. Воно призначається тільки для одного студента, і тому безглуздо шукати в Інтернет готові задачі з такої дисципліни, як статистика. Рішення задач спирається тільки на новітні і перевірені дані.

Ви можете замовити розв’язання задач зі статистики у таких населених пунктах: Бабинці, Баришівка, Березань, Біла Церква, Богуслав, Бориспіль, Борова, Бородянка, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Велика Димерка, Вишгород, Вишневе, Володарка, Ворзель, Глеваха, Гостомель, Гребінки, Димер, Дослідницьке, Згурівка, Іванків, Ірпінь, Кагарлик, Калинівка, Калинівка, Калита, Клавдієво-Тарасове, Кодра, Кожанка, Козин, Коцюбинське, Красятичі, Макарів, Миронівка, Немішаєве, Обухів, Переяслав-Хмельницький, Пісківка, Прип’ять, Ржищів, Рокитне, Сквира, Славутич, Ставище, Тараща, Терезине, Тетіїв, Узин, Українка, Фастів, Чабани, Чорнобиль, Яготин

Звернувшись до нас за професійним супроводом, Ви значно полегшуєте довгий і складний шлях до отримання диплома. Ми надамо Вам підтримку в подоланні будь-яких складнощів, які можуть виникнути в процесі навчання.

 • Вартість однієї задачі з економічної статистики: від 60 гривень.
 • Стандартний термін рішення задач з економічної статистики: від 5 днів.
 • Мінімальний термін рішення задач з економічної статистики: 3 дня.

Замовити опір матеріалів рішення задач

Також у нас Ви також можете замовити:

 1. рішення тестового завдання з економічної статистики;
 2. модульну контрольну роботу з економічної статистики;
 3. самостійну роботу з економічної статистики;
 4. практичну роботу з економічної статистики;
 5. дипломну роботу з економічної статистики;
 6. магістерську роботу або дисертацію з економічної статистики;
 7. випускну кваліфікаційну роботу з економічної статистики;
 8. реферат або твори з економічної статистики;
 9. контрольну або лабораторну роботу з економічної статистики;
 10. курсову роботу з економічної статистики;
 11. звіт з практики з економічної статистики;
 12. презентацію в Power Point з економічної статистики;
 13. есе або наукову статтю ВАК чи для конференції з економічної статистики;
 14. автореферат та монографію з економічної статистики

Allegiant is a business WordPress theme geared towards online businesses and agencies.

This theme is focused towards providing a complete showcase of your portfolio, sporting a full-page design that will surely wow your visitors.

Счетчики
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.