Скільки коштує захист дисертації

Зміст

Вартість дисертації на замовлення

Написанння кандидатських та докторських дисертацій на замовлення.

Коли претенденти ступеня кандидата наук задаються питанням «Що краще: написати чи купити кандидатську дисертацію», вони починають порівнювати ці два варіанти і швидко дізнаються про те, наскільки великий ринок, на якому можна замовити дисертацію. Багато компаній навіть пропонують дисертації під ключ із можливістю захисту. Давайте розберемося, що являє собою кандидатська дисертація на замовлення і яка ціна написання дисертації.

Ціна кандидатської дисертації

Яка ціна кандидатської дисертації

Скільки коштує дисертація кандидата наук?

Вартість дисертації, написаної на замовлення, серйозно варіюється в залежності від ряду факторів:

  • У кого ви збираєтеся замовляти роботу – компанії та приватники призначають різну ціну за дисертацію на замовлення.
  • Вибраній галузі наук – замовити кандидатську дисертацію з медицини, юриспруденції та технічних дисциплін за однаковою ціною не вийде.
  • У якому місті ви хочете замовити дисертацію – вартість кандидатської дисертації у Києві та Львові помітно відрізняється від того, скільки буде коштувати написання дисертації на замовлення у Вінниці чи Рівному.
  • Яку якість готової роботи вас влаштує – купити за низькою ціною кандидатську дисертацію можна, якщо тема не надто специфічна і не потребує довгого та особливо ретельного підбору матеріалів.
  • Що входить у ціну кандидатської дисертації на замовлення – буде дешевшим, якщо майбутньому кандидату наук не потрібна допомога у підготовці автореферату, статей для публікації, відгуку для спеціалізованої вченої ради, додаткової перевірки на унікальність.

ДІЗНАТИСЯ ЦІНУ ЗА КАНДИДАТСЬКУ ДИСЕРТАЦІЮ

Замовити опір матеріалів рішення задач

Розкид цін великий. В середньому, купити кандидатську можна за ціною від 70000 грн у Києві та Львові. У Дніпрі, Харкові та інших містах написати дисертацію погодяться за ціною від 60 000 грн.

Що входить у послугу “кандидатська дисертація під ключ”

На ринку працює багато компаній, які пропонують допомогу в тому, щоб написати кандидатську, докторську або просто магістерську дисертацію «під ключ». Кожна з таких фірм встановлює набір послуг, які входять у повну вартість.

Для перевірки компаній, до яких ви думаєте звернутися, обов’язково спочатку потрібно почитати відгуки від їхніх колишніх клієнтів

Важливо переконатися, що обрана вами компанія докладно і чесно розкриває, що включає в себе «замовлення під ключ» і скільки коштуватиме робота. Так, на нашому сайті до переліку послуг з підготовки кандидатської з гуманітарних напрямків «під ключ» входять:

  1. Підготовка тексту – 60 000 грн;
  2. Написання автореферату – 4000 грн;
  3. Підготовка 3 статей для наукових видань – 4 000 грн за 1 статтю;
  4. Публікація цих статей – 3000 грн за 1 статтю.

Підсумкова сума кандидатської “під ключ” складе до 90 000 грн.

ЗАМОВИТИ ДИСЕРТАЦІЮ ПІД КЛЮЧ

Замовити опір матеріалів рішення задач

Проте ми не пропонуємо допомогти у прикріпленні для написання дисертаційних матеріалів, скласти за вас кандидатські іспити чи захистити атестаційну роботу. Такі пропозиції можуть робити лише сумнівні посередники, а ми суворо дотримуємося чесного підходу до ведення справ.

Позбавити людину вченого ступеня можна протягом 10 років з моменту присвоєння, тому потрібно чітко дотримуватися Положення про присвоєння вчених ступенів

Інша перевага нашого сайту – велика кількість залучених експертів, котрі беруться писати дисертаційні праці. В результаті тут можна замовити роботи з широкого кола дисциплін: медицини, психології, педагогіки, економічних напрямків, юриспруденції, технічних та багатьох інших наук.

Кандидатська дисертація в розстрочку

Купити дисертацію в розстрочку

Замовити кандидатську дисертацію в розстрочку

Ви вже уявляєте скільки може коштувати кандидатська дисертація, замовлена ​​у приватної компанії. Хоча розкид цін великий, майбутньому кандидату наук доведеться викласти значну суму. Але не варто впадати у відчай: купити заповітну роботу допоможуть гнучкі умови оплати.

За серйозним підходом робота має писатися поетапно – за розділами.

Якщо фінансове питання стоїть ребром, заздалегідь переконайтеся, що є можливість оплачувати роботу не повністю, а частинами. Ви оплачуєте розділ перед першим етапом роботи над нею – складанням плану та визначенням наукової новизни. Оскільки, щоб написати дисертаційну роботу, потрібно як мінімум кілька місяців, оплата в розстрочку буде набагато зручніша для замовника. До того ж такий підхід дозволить контролювати якість матеріалу, що готується.

ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗСТРОЧКУ

Замовити опір матеріалів рішення задач

Чи можна купити готову кандидатську дисертацію

Якщо ви не розглядаєте варіант написання дисертації на замовлення, а хочете купити готову, то зробити це неможливо. Колись опублікована праця не пройде захист під вашим ім’ям. Перевірка справжності обов’язково виявить його неоригінальність, хоча б через статті у профільній пресі. Адже до захисту допускаються лише дисертаційні праці, основні положення яких були представлені у вигляді публікацій. Ця юридична вимога також означає, що вам доведеться писати статті на основі своєї роботи. Що стосується вже використаної роботою це неможливо.

Однак є сайти, де ви можете придбати тексти вже готових та захищених робіт, вони можуть надати істотну допомогу при підготовці вашої власної праці

ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ ДИСЕРТАЦІЇ

Замовити опір матеріалів рішення задач

Кількість можливостей стати володарем дисертаційної роботи сьогодні завдяки інтернету та зростанню цього бізнесу стала величезною. Чи працюєте ви в Києві, займаєтеся медициною у Львові, вивчаєте юриспруденцію в Харкові або технічні науки у Дніпрі – до ваших послуг найкращі автори наукових праць з усієї України і навіть з-за кордону.

Тільки підходьте до вибору творців вашої кандидатської з усією серйозністю: порівнюйте, скільки коштують послуги у різних місцях, читайте відгуки та обов’язково укладайте договір на надання послуг.

ЗАМОВИТИ КАНДИДАТСЬКУ ДИСЕРТАЦІЮ

Замовити опір матеріалів рішення задач

5/5 - (15 votes)