Контрольні роботи, курсові роботи, рішення задач з загальної хімії

Кожен школяр, а в майбутньому студент, у своїй навчальній програмі стикається з такою дисципліною як «Загальна хімія». Без елементарних знань загальної хімії людина не зможе знаходиться в сучасному суспільстві. Така людина не зможе зрозуміти інформацію про продукти харчування, зрозуміти різницю в марках палива або в хімічній зброї.

Загальна хімія вивчає основні принципи, закони і поняття про хімічні і фізичні властивості органічних і неорганічних речовин. Основним завданням даного предмета є вивчення будови атома і періодичної таблиці Менделєєва. Загальна хімія ділиться на більш вузькі напрямки:

  • Поверхневі явища;
  • Фізична хімія;
  • Органічна і неорганічна хімія;
  • Фармакологія;
  • Аналітична хімія;
  • Біоорганічна хімія;
  • Квантова хімія;
  • Агрохімія та інше.

Загальна хімія присутня в навчальній програмі всіх технологічних вузів. Навіть якщо ви вчитеся на маркетолога або архітектора, вам все одно доведеться вирішувати завдання і проводити досліди з хімії. Професії, пов’язані з цією дисципліною є одними з високооплачуваних. Без теоретичних знань з загальної хімії неможливо стати сучасним фахівцем у медичній, будівельної, технологічної, екологічної, військової галузі.

Якщо ви вирішили пов’язати своє життя з хімією, то в процесі навчання ви зіткнетеся з різними труднощами. У програму навчання всіх студентів входить виконання лабораторних, курсових, контрольних та інших завдань з загальної хімії. Для цього необхідно володіти повною інформацією про хімічні характеристики різних речовин, вміти застосовувати формули і проводити досліди. Агентство «Студік» готове допомогти вам легко і без проблем виконати всі необхідні завдання.

Виконана дипломна, науково-дослідницька, практична або курсова робота повинна мати не тільки теоретичну частину, а й практичні розрахунки у вигляді завдань або рівнянь. Фахівці нашого агентства мають доступ до всіх сучасних джерел. Це дає можливість написати унікальну студентську роботу без плагіату.

Ми надаємо свої послуги не тільки по всій Україні, а й в європейських країнах. При необхідності наші учасника виконають необхідну роботу на англійській мові. Звертайтеся в наше агентство, і ви отримаєте професійну допомогу в навчанні.

Замовити опір матеріалів рішення задач