Презентація з антикризового управління на замовлення

Замовити опір матеріалів рішення задач

Причини кризи можуть бути різними. Вони поділяються на об’єктивні, пов’язані з циклічними потребами модернізації та реструктуризації, і суб’єктивні, що відображають помилки та волюнтаризм в управлінні, а також природні, що характеризують явища клімату, землетруси та ін.

Антикризове управління – це процес застосування форм, методів та процедур, спрямованих на соціально-економічне оздоровлення фінансово-господарської діяльності індивідуального підприємця, підприємства, галузі, створення та розвиток умов для виходу з кризового стану.

Займатися антикризовим управлінням можна самостійно і із залученням зовнішніх консультантів – антикризових менеджерів (яких, до речі, на ринку небагато).

Найчастіше антикризове управління вивчається менеджерами найвищої ланки. Менеджери часто не мають досвіду управління підприємством за умов швидкого економічного спаду. Інтереси менеджерів, перш за все, мають бути пов’язані з інтересами акціонерів та власників, щоб уникнути крадіжки ресурсів компанії.

Щоб підвищити свою кваліфікацію менеджери змушені їздити на наукові конференції, багато з яких мають міжнародний характер. На конференціях вони читають свої доповіді, наукові статті та презентації.

Деяким фахівцям не вистачає часу на підготовку матеріалу на цю тематику.

Але завжди на допомогу таким людям ми приходимо. Наша компанія допоможе розробити якісну доповідь у вигляді презентації з антикризового управління, а також за необхідності напишемо статтю англійською мовою за цим напрямком. Фахівців у цій галузі у нас достатньо.

Замовити написання презентації ви можете завчасно. Для цього достатньо подати заявку та чекати відповіді від нашого експерта. Зазвичай ціну ви знатимете вже в день оформлення заявки. Ціни прийнятні та розраховані як на менеджерів різних підприємств, так і для студентів, які потребують виконання таких індивідуальних завдань. Щоб дізнатися вартість презентації з антикризового управління, заповніть цю форму замовлення:

  Вкажіть регіон, в якому знаходиться ваш Вуз
  УкраїнаПольщаЄвропаАмерикаАзія

  Вкажіть номер телефону в міжнародному форматі (обов'язково)

  Вкажіть назву вищого навчального закладу (обов'язково)

  Введіть тип студентської роботи

  Вкажіть процент унікальності:

  Термін здачі роботи (не приймаємо замовлення з терміном 1-5 днів)   

   

   

   

  Rate this post